شماره تماس امداد خودرو همدان

شماره جرثقیل خودرو در همدان

هنگامی که خودرو شما دچار نقص فنی یا تصادف شد، حتماً با شماره جرثقیل خودرو در همدان بدون کد ۱۶۹۳ تماس برقرار کنید. نیرو‌های ماهر امداد خودرو پایتخت بهترین جرثقیل در همدان را برای انتقال ماشین شما به تعمیرگاه مورد نظر اعزام می‌کنند تا با انجام فرایند تعمیر و تعویض قطعات، عملکرد ماشین شما مانند روز اول شود.

حمل خودرو با جرثقیل چگونه انجام می‌شود؟

اگر ماشین شما در طول سفر دچار نقص فنی در موتور یا تصادف شدید شد، بهتر است که با یدک کش همدان تماس بگیرید. پس از برقراری ارتباط با شماره تماس جرثقیل در همدان، افراد ماهر به محل اعزام می‌شوند. افراد ماهر و باتجربه در امداد خودرو همدان، با توجه به نوع خودرو شما فرانید بکسل کردن را انجام می‌دهند.

اولین سؤالی که کارکنان این مجموعه خوشنام پس از برقرار تماس با شماره جرثقیل خودرو در همدان از شما می‌پرسند، این است که ماشین شما چه نوع خودرویی است؟

همچنین پس از ایجاد ارتباط با افراد ماهر به واسطه زنگ زدن با شماره جرثقیل خودرو در همدان، آدرس محلی است که خودرو شما در آن منطقه دچار مشکل شده است.

سپس آن‌ها با توجه به پاسخ‌های شما به این پرسش‌ها، اقدامات لازم را برای حمل ماشین و انتقال به مکانی امن برای تعمیر انجام می‌دهند. در ادامه به روش‌های بکسل ماشین توسط رانندگان جرثقیل خودرو باتجربه در همدان بیشتر پرداخته شده است.

بکسل کردن با خودرو‌های یدک کش

جرثقیل خودرو در همدان

جرثقیل خودرو همدان پایتخت تجهیزات مختلفی شامل قلاب، زنجیر، بالابر و چرخ گیر دارد. پس از برقراری تماس با شماره جرثقیل خودرو در همدان و حضور آن‌ها در محل حادثه، از قلاب و زنجیر کمک می‌گیرند. سپس از چرخ گیر‌ها را برای نگه داشتن چرخ‌های عقب و جلو به ماشین آسیب دیده استفاده می‌کنند.

اکنون که تایر‌های با استفاده از چرخ گیر‌ها محکم شدند، به کمک بالابر چرخ‌ها از زمین بلند می‌شوند. آن‌ها این فرایند را انجام می‌دهند تا از ایجاد ساییدگی بیشتر در تایر‌ها و همچنین آسیب محور انتقال قدرت خودرو شما جلوگیری کنند.

بنابراین با توجه به تجربه و تخصص این افراد برای بکسل کردن خودرو، حتماً هنگام نیاز با شماره جرثقیل خودرو در همدان تماس بگیرید.

بکسل کردن با زنجیر یا طناب

در زمان مواجه با مشکلی فنی و تصادف شدید، با شماره جرثقیل خودرو در همدان تماس بگیرید. مشاوره جرثقیل خودرو در همدان چند سؤال مانند نوع ماشین و محل توقف خودرو را از شما می‌پرسد. سپس با توجه به پاسخ‌های شما نزدیک‌ترین جرثقیل در همدان را به محل اعزام می‌کند.

در صورتی که مسیر توقف خودرو شما کوتاه یا کم تردد باشد، با استفاده از یک طناب یا زنجیر فرایند بکسل کردن خودرو شما را انجام می‌دهند. در این روش یک سر طناب یا زنجیر را به سپر عقب خودرو یدک کش و سر دیگر آن را به سپر جلو ماشین شما متصل می‌کنند.

بکسل کردن با جرثقیل خودروبر

جرثقیل خودرو در همدان

معمولاً از جرثقیل خودروبر همدان برای انتقال ماشین‌های صفر کیلومتر و البته گران استفاده می‌شود. همچنین برای انتقال ماشین‌های تصادفی که دچار نقصی مانند خرابی شدید در سیستم ترمز یا فرمان شده‌اند، از خودروبر‌ها استفاده می‌شود.

در صورتی که فرمان یا سیستم ترمز خودرو شما بر اثر تصادف شدید، آسیب جدی دیده است؛ حتماً با شماره جرثقیل خودرو در همدان تماس گرفته و به خرابی در سیستم ترمز یا فرمان نیز اشاره کنید. آن‌ها با توجه به نوع خرابی خودرو شما، خودروبر را به عنوان بهترین گزینه برای حمل خودرو همدان اعزام می‌کنند.

در این روش ابتدا ماشین روی کفی خودروبرقرار داده و بعد به واسطه زنجیر‌های چرخ‌ها به کف خودروبر متصل می‌کنند. بدون شک این روش اتصال باعث می‌شود که آسیب‌های کمتری به ماشین شما هنگام انتقال به تعمیرگاه معتبر وارد شود.

هزینه جرثقیل خودرو همدان

جرثقیل خودرو در همدان

احتمالاً پس از برقراری ارتباط با شماره جرثقیل خودرو در همدان این سؤال در ذهن شما شکل می‌گیرد که این افراد برای ارائه خدمات تخصصی خود، چه میزان پول از شما طلب می‌کنند.

به طور مثال جرثقیل ارزان در همدان برای ورودی ۴۱۹ هزار تومان و به ازای هر کیلومتر بیشتر، ۱۱ هزار تومان از شما دریافت خواهد کرد.

در جدول زیر قیمت برخی از خدماتی که مشاوران پس از برقراری تماس با شماره جرثقیل خودرو در همدان به شما اعلام می‌کنند، بیان شده است.

کفی (خودرو سوار) ورودی ۸۴۹ هزار تومان و به ازای هر کیلومتر ۱۸ هزار تومان
یدک کش ورودیه ۵۴۹ الی ۵۹۹ هزار تومان و به ازای هر کیلومتر ۱۲ هزار تومان
چرخ گیر ورودیه ۵۴۹ الی ۵۹۹ هزار تومان و به ازای هر کیلومتر ۱۲ هزار تومان

امداد خودرو پایتخت آماده خدمات‌رسانی به شهروندان همدانی

نیرو‌های کارآزموده امداد خودرو پایتخت برای ارائه خدمات نقاشی، جلوبندی، یدک کشی، باطری‌سازی و صافکاری به شما آماده هستند. آن‌ها علاوه بر ارائه خدمات به خودرو‌های ایرانی شرکت سایپا و ایران خودرو، مشکلات ماشین‌های خارجی به ویژه چینی و کره جنوبی را نیز برطرف می‌کنند.

پلیس راه و راهدار به دلیل مهارت و خوشنامی این مجموعه بزرگ در طرح‌های اربعین، نوروزی و زمستانی از آن‌ها کمک می‌گیرد تا در تمام محور‌های مواصلاتی استان همدان خدمات‌رسانی کنند. از اصلی‌ترین محور‌های که این افراد حضور دارند:

 • همدان سنندج
 • همدان رزن
 • همدان ملایر
 • همدان کرمانشاه
 • آزاد راه همدان ساوه

شماره ۰۸۱۳۴۲۲۲۲۴ واحد بازرسی و شکایات امداد خودرو پایتخت منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما است. البته در صورت تمایل می‌توانید به آدرس دفتر مرکزی اصلی این مجموعه یعنی همدان، میدان فردوسی، کوچه روشن، پلاک ۱۳ به صورت حضوری مراجعه کنید.

همچنین آدرس تعمیرگاه مرکزی این مجموعه معتبر همدان، میدان عاشورا، ابتدای بلوار رفسنجانی، جنب باسکول مهدیه، مجتمع تعمیرگاهی پایتخت است. یکی از اصلی‌ترین خدمات امداد خودرو پایتخت، ارائه خدمات یدک کشی است که به واسطه ماشین‌ها متعدد انجام می‌شود.

تعداد و نوع ماشین یدک کش امداد خودرو پایتخت، عبارت هستند از:

 • نیسان یدک کش: ۳۵ دستگاه
 • خودروبر کفی: ۵ دستگاه
 • جرثقیل سنگین: ۴ دستگاه
 • جرثقیل دکل دار نیمه سنگین: ۵ دستگاه

شماره تماس امداد خودرو همدان

سخن پایانی

اگر خودرو شما با مشکلی شدیدی مانند تصادف مواجه شد که امکان تعمیر در محل وجود نداشت، مکانیک سیار با شماره نزدیک‌ترین جرثقیل در همدان تماس می‌گیرد تا فرایند تعمیر با انتقال ماشین شما به یک تعمیرگاه معتبر صورت بگیرد.

البته پس از ارتباط با شماره جرثقیل خودرو در همدان، مشاوره پرسش‌های در رابطه با نوع و محل توقف ماشین از شما سؤال می‌پرسد تا بر اساس شرایط بهترین خودرو یدک کش خود را اعزام کند.

سؤالات متداول

 1. بلند شدن تایر‌ها هنگام یدک کشی چه مزیت‌هایی دارد؟

از ساییدگی و آسیب بیشتر به محور انتقال قدرت جلوگیری می‌کند.

 1. در مسیر‌های کم تردد و نزدیک از چه شیوه‌ای برای حمل خودرو استفاده می‌شود؟

بکسل کردن با زنجیر یا طناب

 1. هنگام خراب شدن سیستم ترمز چه نوع خودرویی برای انتقال به محل اعزام می‌شود؟

خودروبر

 

سایر خدمات:

شماره تماس امداد خودرو جاده ساوه- 8 خدمت شبانه روزی
شماره تماس امداد باطری همدان- امداد رسانی در 15 دقیقه
تماس با مکانیک سیار همدان- حضور در محل در کمتراز 20 دقیقه
شماره تماس امداد خودرو جاده همدان سنندج + تعرفه خدمات
تعمیرگاه شبانه روزی همدان-انجام کلیه خدمات امداد رسانی و تعمیرگاهی در 24 ساعت شبانه روز
شماره جرثقیل خودرو در جاده همدان کرمانشاه-مشاوره رایگان 
شماره یدک کش جاده همدان کرمانشاه-کمتراز 20دقیقه پیش شما هستیم!
امداد خودرو ایران خودرو همدان-امداد پرسنل باتجربه در کمتراز15 دقیقه
امداد خودرو سایپا همدان- امداد رسانی در 50 جایگاه امداد رسانی
امداد خودرو عوارضی همدان- شماره تماس و امداد سریع با امداد خودرو پایتخت

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *