حمل خودرو همدان

حمل خودرو همدان


شماره تماس امداد خودرو همدان

حمل خودرو همدان

حمل خودرو همدان یکی از مهم‌ترین خدمات امداد جاده‌ای است که ممکن است هر راننده‌ای برای یکبار هم که شده در جاده‌های همدان به آن نیاز پیدا کند. خرابی خودرو در جاده یک اتفاق اجتناب‌ناپذیر است که در بسیاری موارد لازم است خودرو به تعمیرگاه منتقل شود تا متخصص بتواند ایرادات آن را برطرف کند.

با حضور شبانه‌روزی امداد خودرو پایتخت در جاده‌های همدان، دیگر نیازی نیست نگران ماندن در جاده و خرابی خودرو خود باشید. پرسنل این مرکز بعد از تماس شما در کمتر از ۲۰ دقیقه خود را به محل می‌رسانند و تنها کافی است شما در سراسر استان همدان با شماره ۱۶۹۳ بدون کد تماس حاصل کنید.

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با هر آنچه لازم است درمورد خدمات یدک کش همدان و حمل خودرو همدان بدانید آشنا کنیم.

ویدیو : حمل خودرو همدان

پادکست : حمل خودرو در همدان

شماره تماس امداد خودرو همدان

روش‌های حمل خودرو همدان

امروزه خدمات حمل خودرو همدان به کمک روش‌های مختلفی انجام می‌شود که لازم است هر راننده حرفه‌ای آن‌ها را بشناسد. بعد از اینکه شما با شماره حمل خودرو شبانه‌روزی همدان تماس حاصل می‌کنید ممکن است متخصصان امداد خودرو از روش‌های مختلفی برای حمل خودرو شما به مقصد استفاده کنند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

حمل خودرو با استفاده از طناب یا زنجیر

این شیوه از ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های حمل خودرو همدان است که در آن از طناب، زنجیر یا سیم بکسل استفاده شده و آن‌ها را به سپر جلویی خودرو آسیب‌دیده متصل می‌کنند. در قدم بعدی یدک کش، خودرو را به دنبال خود حمل می‌کند.

استفاده از این روش تنها در مسیر‌های کم تردد و کوتاه توصیه می‌شود؛ زیرا این روش حمل خودرو همدان از ایمنی کمتری نسبت به دیگر روش‌ها برخوردار است.

حمل خودرو با خودرو یدک کش

امروزه معمولاً برای حمل خودرو‌های سبک از وانت یا نیسان استفاده می‌شود. خودرو یدک کش از بالابر، سیم بکسل یا زنجیر چرخ گیر و قلاب برخوردار است. در این روش از سیم بکسل و قلاب برای وصل کردن خودرو آسیب‌دیده به یدک کش استفاده می‌شود.

چرخ گیر‌ها نیز به‌منظور نگه داشتن چرخ‌های جلو یا عقب خودرو معیوب کاربرد دارند. در واقع تایر‌های خودرو شما بعد از قرارگیری در چرخ گیر‌ها محکم شده و به کمک بالابر از زمین بلند می‌شوند. استفاده از چرخ گیر از این جهت اهمیت دارد که سبب می‌شود چرخ‌های جلویی خودرو بالاتر از سطح زمین باشند و ساییدگی تایر و محور انتقال قدرت در خودرو شما کاهش پیدا کند.

حمل خودرو با خودروبر     

معمولاً از خودروبر‌ها برای جابه‌جایی خودرو‌های صفر یا گران‌قیمت استفاده می‌شود؛ البته این وسایل نقلیه برای حمل خودروهای تصادفی نیز کاربرد دارند. لازم است بدانید اگر آسیب‌دیدگی اتومبیل شما به‌اندازه‌ای باشد که نتوان به کمک یدک کش آن را حمل کرد، برای مثال فرمان یا سیستم ترمز خودرو دچار مشکل جدی شده باشند باید از خودروبرها یا جرثقیل‌ها استفاده کنید.

خودروبر‌ها از کفی برخوردار هستند و خودرو شما روی آن قرار می‌گیرد. احتمال آسیب‌دیدگی و بروز حادثه در این روش حمل خودرو همدان بسیار کمتر از دیگر روش‌ها است.

لازم به ذکر است امداد خودرو پایتخت از تمامی‌ روش‌های گفته شده طبق شرایط خودرو شما استفاده می‌کند و لازم نیست شما در این باره دغدغه‌ای داشته باشید و تنها کافی است در زمان خرابی خودرو با شماره تلفن حمل خودرو همدان تماس گرفته و کار را به متخصصان این مرکز بسپارید.

حمل خودرو با خودروبر     
حمل خودرو همدان

انواع یدک کش در همدان

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که در جاده خودرو‌های یدک کش را ببینید که در حال حمل دیگر خودرو‌ها هستند و ممکن است یک وانت یا جرثقیل باشند. به طور کلی با توجه به میزان آسیب و نوع خودرو شما از یدک کش‌های مختلفی برای حمل و انتقال آن به مقصد استفاده می‌شود.

زمانی که خودرو شما به دلیل نقص فنی یا تصادف دیگر قادر به حرکت نباشد، لازم است با شماره تماس حمل خودرو همدان تماس حاصل کرده و از خدمات امداد خودرو همدان بهره‌مند شوید. در این شرایط لازم است انواع خودرو‌های یدک کش را بشناسید و بدانید هریک از آن‌ها در چه شرایطی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یدک کش چرخ گیر

یدک کش چرخ گیر یا بلند کننده چرخ از پرکاربردترین و امن‌ترین سیستم‌های حمل‌ونقل توسط امداد خودرو همدان است که بیشتر برای حمل خودرو‌های ایرانی و خارجی مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه بیشتر از این خودرو‌ها برای یدک کردن اتومبیل‌ها در جاده استفاده می‌شود.

این یدک کش‌ها از یک اهرم برخوردار هستند که در زیر چرخ‌ها قرار گرفته و وظیفه بلند کردن و هدایت چرخ‌های اتومبیل معیوب را بر عهده دارد. درواقع با فشار دادن اهرم یک فرایند هیدرولیکی در اتومبیل انجام شده و به بالا رفتن چرخ‌های جلوی خودرو شما منجر می‌شود.

یدک کش زنجیری

یدک کش زنجیری از دیگر وسایل حمل خودرو همدان است که اغلب در زمان رسیدگی به مسائلی همچون تصادفات جاده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد و نسبت به سایر یدک کش‌ها کاربرد چندان زیادی ندارد. برای استفاده از این نوع یدک کش لازم است از یک سیم و کابل قوی به‌عنوان یک طناب استفاده کرد.

در این شرایط یک سر سیم به جلوی اتومبیل شما و سر دیگر به قلاب یدک کش متصل شده و با حرکت یدک کش خودرو شما نیز به دنبال آن کشیده می‌شود. لازم است بدانید امروزه کمتر از این یدک کش‌ها استفاده می‌شود و حمل و نقل اتومبیل با آن‌ معایب خود را دارد.

از این معایب می‌توان به این موضوع اشاره کرد که زمانی که خودرو شما به دنبال یدک کش زنجیری کشیده می‌شود، ممکن است به سپر ماشین آسیب وارد شود. از این رو وارد شدن فشار از سمت یدک کش به اتومبیل معیوب می‌تواند منجر به خمیدگی یا آسیب جدی به سپر شود.

همچنین این وسیله نقلیه در حمل خودرو همدان ممکن است به رنگ سپر‌ها نیز آسیب زده و رنگ آن‌ها را از بین ببرد؛ زیرا برای استفاده از این وسایل یدک کش باید خودرو شما با استفاده از یک زنجیر محکم به یدک کش وصل شود و همین موضوع در زمان حرکت می‌تواند به از بین رفتن رنگ سپر اتومبیل شما منجر شود.

شماره تماس امداد خودرو همدان

یدک کش کامیونی یا خودروبر

خودروبر یا یدک کش کامیونی از دیگر امکانات امداد خودرو در همدان است که به‌عنوان جدیدترین روش حمل خودرو همدان مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشور‌ها نیز استفاده از این نوع یدک کش بسیار پرطرف‌دار است. ایمنی این یدک کش‌ها بسیار بالا بوده و همین موضوع سبب محبوبیت آن‌ها شده است.

درواقع هر زمانی که امداد خودرو قصد حمل کردن خودرو‌های تصادفی یا خودرو‌های نو را داشته باشد، از این نوع یدک کش‌ها در امر جابه‌جایی استفاده می‌کند. این یدک کش‌ها از یک جدا کننده برخوردار هستند که سطح بلندی دارد و روی زمین قرار می‌گیرد.

برای به‌کارگیری این یدک کش‌ها لازم است ابتدا سطح جدا کننده روی زمین قرار داده شده و خودرو موردنظر روی آن سوار شود. سپس از بازو‌های هیدرولیکی این سطح بلند شده و روی خودروبر قرار می‌گیرد. در واقع دیگر خودرو شما روی زمین قرار ندارد و در کل مسیر به کمک سطح جدا کننده به طور ایمن حمل می‌شود.

جالب است بدانید این نوع یدک کش در حوزه حمل خودرو همدان می‌تواند خودرو‌ها را از جوی آب یا پارکینگ خارج کرده و حتی صندوق‌ها و دستگاه‌های صنعتی را نیز جابه‌جا کند. شما بعد از تماس با شماره امداد خودرو پایتخت می‌توانید بنا به شرایط خودرو خود از این یدک کش‌ها استفاده کرده و اتومبیل خود را صحیح و سالم در محل تحویل بگیرید.

هزینه خدمات حمل خودرو همدان به کمک خودروبر نسبت به دیگر روش‌ها از هزینه بیشتری برخوردار است؛ اما امنیت آن نیز بالاتر است و خودروبر می‌تواند یک الی چند خودرو را به طور هم‌زمان حمل کند. همچنین می‌توان از این وسیله نقلیه برای حمل خودرو به مراکز تعویض پلاک، حمل خودرو‌های قدیمی‌ فاقد پلاک و انتقال به تعمیرگاه یا نمایندگی استفاده کرد.

به طور کلی برای بکسل کردن خودرو باید از یدک کش مخصوص آن استفاده شود؛ برای مثال امروزه برای جابه‌جایی خودرو‌های سبک از وانت نیسان یا وانت پراید استفاده می‌شود و این وسایل نقلیه می‌توانند خودروهایی در اندازه و سایز خود را به طور امن جابه‌جا کنند.

از طرف دیگر برای حمل‌ونقل خودرو‌های سنگین و خودرو‌های شاسی بلند از خاور، کامیون، ایسوزو و غیره استفاده می‌شود که نسبتاً ابعاد بزرگی دارند و به آن‌ها ماشین‌های نیمه سنگین گفته می‌شود. این خودروها می‌توانند اتومبیل‌های بزرگ و سنگین را به‌راحتی جابه‌جا کرده و به دنبال خود حمل کنند.

در این بین خودرو‌های سنگینی نیز وجود دارند که از کفی تریلی، ترانزیت، کمپرسی و غیره برخوردار هستند و می‌توانند خودرو‌های معیوب و سنگین بسیاری را جابه‌جا کنند؛ مثلاً این وسایل نقلیه سنگین توان حمل یک کامیون خراب شده در جاده را دارند.

به طور کلی در زمان استفاده از خدمات حمل خودرو همدان باید به این نکته توجه داشته باشید که یدک کش با خودرو شما تناسب داشته باشد؛ زیرا یدک کش‌ها باید خودرو‌هایی در حد و اندازه خود را جابه‌جا کنند و از نظر قدرت و وزن از خودرو معیوب قوی‌تر باشند تا به بدنه و شاسی خودرو‌ها خسارتی وارد نشود و سالم به مقصد برسند.

شما در هر ساعتی از شبانه‌روز که در جاده‌های همدان دچار نقص فنی شدید، می‌توانید با شماره حمل خودرو شبانه‌روزی همدان تماس حاصل کرده و به کمک پرسنل متخصص امداد خودرو پایتخت اتومبیل خود را با هریک از وسایل نقلیه معرفی شده حمل کنید. پرسنل امداد خودرو پایتخت بنا به نوع خودرو و شرایط فنی آن بهترین یدک کش را به شما معرفی می‌کنند.

یدک کش کامیونی یا خودروبر
حمل خودرو همدان

نکات مهم در زمان حمل خودرو با یدک کش

از آنجایی که کیفیت خدمات حمل خودرو همدان در ارتباط مستقیم با سلامت خودرو و سرنشینان است لازم است تمامی‌ نکات ایمنی در زمان بکسل کردن خودرو رعایت شوند تا به ایمن‌ترین روش ممکن خودرو معیوب به تعمیرگاه یا مقصدی امن برسد.

بهتر است پیش از تماس با شماره خودرو بر جاده‌ای همدان از این نکات ایمنی باخبر باشید تا بتوانید از بهترین خدمات حمل خودرو همدان بهره‌مند شده و با خیال راحت اتومبیل خود را به امدادخودرو بسپارید. نکات مهم در زمینه حمل خودرو همدان شامل موارد زیر هستند:

 • یدک کش باید از ماشین معیوب سنگین‌تر و بزرگ‌تر باشد؛ زیرا برای اینکه بتواند هر دو خودرو را حرکت دهد به قدرت موتور و ترمز بیشتری نیازمند است. در واقع یدک کش باید قوی‌تر از خودرو معیوب باشد.
 • به غیر از راننده نباید هیچ سرنشین دیگری در خودرو حضور داشته باشد و حضور دیگر افراد در خودرو بکسل شده کاملاً غیرقانونی و خطرناک است.
 • حواستان باشد که سوئیچ خودرو را خارج نکنید و باز بگذارید؛ زیرا بستن سوئیچ و خارج کردن آن به قفل شدن فرمان منجر می‌شود.
 • اگر بکسل کردن در زمان تاریکی هوا انجام شود، باید چراغ‌های خودرو معیوب روشن باشند تا دیگر رانندگان بتوانند آن را به طور واضح ببینند.
 • راننده یدک کش باید به این موضوع توجه کند که اگر خودرو را با زنجیر یا سیم بکسل حمل می‌کند، نباید سریع ترمز کند؛ زیرا خودرو معیوب احتمالاً در حالت دنده خلاص بوده و فاقد ترمز فعال است. در این شرایط ممکن است خودرو عقبی به جلویی برخورد کرده و هر دو آن‌ها آسیب ببینند.
 • راننده حمل خودرو همدان باید آهسته رانندگی کند؛ زیرا وزن اضافه خودرو بکسل شده سبب طولانی‌تر شدن مسافت ترمز می‌شود؛ بنابراین یدک کش باید سرعت خود را بر این اساس تنظیم کند و فضای مناسبی بین یدک کش و ماشین جلویی در نظر بگیرد.
 • حتماً توجه داشته باشید که ترمز دستی خودرو بکسل شده آزاد باشد. درواقع در صورت بلند کردن چرخ‌های جلو از زمین چرخ‌های عقب خودرو باید به طور آزاد بچرخند و شما باید اطمینان حاصل کنید که چرخ‌های عقب ماشین درگیر نشده و آزاد باشند.
 • حمل خودرو همدان با زنجیر یا سیم بکسل باید آخرین گزینه برای جابه‌جایی خودرو باشد و تنها برای مسافت‌های بسیار کوتاه با سرعت کم مورداستفاده قرار گیرد.
 • راننده حمل خودرو همدان باید از ترمز ناگهانی پرهیز کند؛ زیرا ممکن است راننده خودرو معیوب نتواند به سرعت یدک کش واکنش نشان داده و به‌موقع توقف کند. در واقع راننده یدک کش باید به‌آرامی روی ترمز ضربه بزند تا راننده دیگر متوجه شود یدک کش قرار است توقف کند.
 • یدک کش باید قبل از بکسل کردن از لحاظ سلامت لنت‌ها، دیسک ترمز و لاستیک زاپاس به طور کامل بررسی شده و از درست کار کردن ترمز‌ها اطمینان حاصل شود.
 • راننده وسیله حمل خودرو همدان باید در زمان پیچیدن به راننده خودرو حمل شده علامت دهد و از تغییر جهت ناگهانی و مانور دادن در جاده خودداری کند؛ زیرا راننده خودرو معیوب نمی‌تواند هم‌زمان با یدک کش ترمز کند یا فرمان را بچرخاند.
 • خودرو‌هایی که دچار مشکلات سیستم تعلیق یا انتقال قدرت هستند را نمی‌توان با یدک کش حمل کرد و باید از روش‌های دیگری همچون حمل با جرثقیل یا خودروبر استفاده کرد.
 • بهتر است پارچه رنگی بین دو خودرو وجود داشته باشد تا سایر رانندگان از بکسل کردن خودرو خبر داشته باشند.
 • راننده خودرو بکسل شده باید گواهینامه رسمی‌ داشته باشد.
 • توجه داشته باشید که در خدمات حمل خودرو همدان از خودرو‌هایی استفاده کنید که از بیمه شخص ثالث برخوردار باشند و در صورت بروز خسارت بیمه آن را جبران کند.
 • یدک کش تنها در نور کافی مجاز به حمل دیگر خودرو‌ها است و این کار باید در زمان وجود نور کافی انجام شود.
 • خدمات حمل خودرو همدان تنها برای یک خودرو انجام می‌شوند و یدک کش نمی‌تواند به طور هم‌زمان چند خودرو را حمل کند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

تجهیزات موردنیاز برای حمل خودرو همدان

زمانی که شما با شماره خودروبر جاده‌ای همدان تماس حاصل می‌کنید و پرسنل حمل خودرو همدان به محل اعزام می‌شوند از تجهیزات مختلفی برای جابه‌جایی ایمن خودرو شما به مقصد استفاده می‌کنند. شناخت این تجهیزات سبب می‌شود خود شما نسبت به یدک کشی خودرو نظارت داشته باشید و در صورت بروز خطا بتوانید آن را تشخیص دهید.

در این بین لازم است بدانید امداد خودرو پایتخت از جدیدترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات برای یدک کردن خودرو‌ها استفاده می‌کند تا از جان و مال مسافران تا آخرین لحظه محافظت کند. مهم‌ترین تجهیزات لازم برای حمل خودرو همدان شامل موارد زیر هستند:

 • چراغ گردان‌های هشدار دهنده
 • جک هیدرولیکی
 • بالابر
 • جعبه کمک‌های اولیه
 • تجهیزات یدکی شامل گریس، واسکازین، تسمه، بنزین و غیره
 • جعبه ابزار شامل اره، آهن‌بر، پیچ گوشتی و غیره
 • کپسول آتش نشانی
 • مثلث شبرنگ
 • زنجیر و کابل
 • انواع چکش یا پتک

با توجه به اینکه بکسل کردن خودرو موضوع بسیار مهم و حساسی است، لازم است کلیه موارد ایمنی در این زمینه رعایت شده تا از وقوع اتفاقات ناگوار پیشگیری شود. شما می‌توانید به هنگام تماس با شماره تماس حمل خودرو سیار همدان نوع اتومبیل خود را بیان کنید تا پرسنل با یدک کش مناسب و تجهیزات لازم به محل اعزام شوند.

رایج‌ترین مشکلات خودرو که هر راننده‌ای باید آن‌ها را بشناسد

خرابی خودرو وسط جاده اصلاً اتفاق عجیبی نیست و شما باید به‌عنوان یک راننده حرفه‌ای دلایلی که ممکن است سبب بروز نقص فنی در خودرو شما شوند را به طور کامل بشناسید. شناخت رایج‌ترین ایرادات خودرو سبب می‌شود در هنگام بروز مشکل بتوانید علت را یافته و در برخی موارد خودتان برای رفع آن‌ها آستین بالا بزنید.

در بسیاری موارد نیز مشکل ماشین جدی است و لازم است افراد حرفه‌ای آن را بررسی کنند و حتی گاهی به دلیل تصادف یا عدم فرمان‌پذیری خودرو لازم است از خدمات حمل خودرو همدان استفاده کنید؛ بنابراین هر راننده‌ای باید ایرادات رایجی که ممکن است در حین رانندگی با آن‌ها روبرو شود را به‌خوبی بشناسد که در ادامه مطلب به آن‌ها خواهیم پرداخت.

رایج‌ترین مشکلات خودرو که هر راننده‌ای باید آن‌ها را بشناسد
حمل خودرو همدان

مشکلات ترمز

بروز ایراد در کارکرد سیستم ترمز خودرو از مهم‌ترین و خطرناک‌ترین ایرادات خودروها است که روی ایمنی خودرو و سرنشینان تأثیر مستقیم دارد. پد‌های ترمز ممکن است دچار سایش شده، مایع ترمز خشک شده یا قطعات ترمز دچار آسیب شوند. تمامی‌ این عوامل روی کاهش عملکرد ترمز‌ مؤثر هستند.

ممکن است در حین رانندگی متوجه شوید که ترمز به طور ناگهانی قطع شده یا فشار ترمز پایین است. علت این مشکل را می‌توان گرم شدن یا فرسوده شدن ترمز‌های خودرو معرفی کرد. از دیگر ایرادات سیستم ترمز خودرو می‌توان به لغزش در زمان ترمز کردن اشاره کرد که به دلیل سایش بیش از اندازه صفحات ترمز، دیسک‌های ترمز ناهموار یا سیال ترمز کم رخ می‌دهد.

درمورد ایرادات ترمز خودرو باید بدانید مواردی همچون روغن ریزی در زمان پارک، صدای جیرجیر از ترمز، پدال ترمز سفت، پدال ترمز پایین، روشن شدن چراغ هشدار ترمز، اتمام لنت ترمز و انحراف خودرو به یک سمت در زمان ترمز گرفتن بسیار مهم و خطرناک هستند و باید به آن‌ها حتماً توجه کنید.

به طور کلی نمی‌توان نسبت به مشکلات ترمز بی‌تفاوت بود و لازم است هرگاه به هنگام رانندگی با آن‌ها مواجه شدید، خودرو را متوقف کرده با امداد خودرو پایتخت تماس حاصل کنید. پرسنل این مرکز در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و بررسی وضعیت خودرو شما خواهند پرداخت.

مشکلات گیربکس

گیربکس از مهم‌ترین اجزای انواع خودرو است که در انتقال قدرت موتور به چرخ‌های اتومبیل نقش دارد. به‌مرورزمان ممکن است گیربکس دچار ایراد شود و در برخی موارد به تعویض نیاز پیدا کند. برای مثال اگر به هنگام تعویض دنده خودرو شما دچار لرزش شود، ممکن است به علت بروز ایراد در ترمز گیربکس، خطا در کنترل الکترونیکی یا گیر کردن دنده خودرو باشد.

نویز در هنگام تعویض دنده یا حرکت خودرو و گیر کردن دنده نیز از دیگر مشکلاتی است که در اثر بروز ایراد در عملکرد گیربکس خودرو‌ها رخ می‌دهد. بهترین راه برای جلوگیری از این مشکلات تعویض به‌موقع روغن گیربکس و قطعات و تعمیرات مرتبط با گیربکس است.

اگر به هنگام رانندگی در جاده‌های همدان متوجه خرابی سیستم گیربکس خود شدید، تنها کافی است خونسردی خود را حفظ کرده و با شماره تلفن حمل خودرو همدان تماس حاصل کنید تا پرسنل مجرب امداد خودرو پایتخت به کمک تجهیزات موردنیاز خدمات حمل خودرو همدان را به شما ارائه کنند.

همچنین لازم است بدانید فروشگاه قطعات یدکی امداد خودرو پایتخت نیز می‌تواند بهترین قطعات انواع خودرو‌های ایران خودرو، تسایپا و قطعات مصرفی خودرو‌های کره‌ای و چینی را در اختیار شما قرار دهد. هدف اصلی امداد خودرو پایتخت احترام به مشتری و حفظ امنیت سرنشینان خودرو در جاده‌های همدان با بالاترین سرعت است.

این موضوع سبب شده است در طرح‌های اربعین حسینی، زمستانی، نوروزی و غیره شاهد حضور مدیر عامل و نیرو‌های شرکت و همکاری این مرکز با پلیس راه و راهداری همدان در کلیه محور‌های مواصلاتی استان باشیم.

استارت نخوردن خودرو

استارت نخوردن ماشین یک مشکل اساسی برای رانندگان تلقی می‌شود که در تمامی‌ خودرو‌ها از مدل بالا تا پایین، ایرانی تا خارجی و کم‌مصرف تا پرمصرف رخ می‌دهد. لازم است بدانید روشن نشدن و استارت نخوردن خودرو با یکدیگر تفاوت دارند.

به طور کلی زمانی که متوجه می‌شوید خودرو شما استارت نمی‌خورد باید سیستم احتراق خودرو را بررسی کنید. ایرادات سوئیچ احتراق، باتری یا سیستم استارت خودرو می‌تواند سبب بروز این اتفاق شود. در زمان بروز چنین مشکلی تنها کافی است از امداد خودرو پایتخت کمک بگیرید و در صورت نیاز به کمک متخصصان حمل خودرو همدان اتومبیل را به تعمیرگاه منتقل کنید.

استارت نخوردن خودرو
حمل خودرو همدان

روشن شدن چراغ چک

در این بخش از مطلب حمل خودرو همدان لازم است شما را با یک مشکل رایج که نشان‌دهنده بروز ایرادات بسیار در خودرو است آشنا کنیم. روشن شدن این چراغ اولین چیزی است که باعث می‌شود شما متوجه شوید اتومبیل دچار مشکل شده است.

این چراغ زمانی روشن می‌شود که واحد کنترل موتور خودرو کد خطایی که به‌وسیله سنسور‌ها ایجاد شده است را تشخیص دهد و درنتیجه، چراغ چک روشن می‌شود. به این دلیل که روشن شدن چراغ چک نشان‌دهنده مشکلات مهم در خودرو است و بیش از ۲۰۰ کد هشدار وجود دارد، لازم است این موضوع توسط تعمیرکاران مجرب مورد بررسی قرار گیرد.

در این شرایط لازم است کاری انجام نداده و تنها به امداد خودرو پایتخت اطلاع دهید تا متخصصان به‌موقع به محل اعزام شوند و به رفع مشکل موردنظر بپردازند.

جوش آوردن خودرو

جوش آوردن خودرو از آن دسته ایراداتی است که ممکن است منجر شود شما به خدمات حمل خودرو همدان نیاز پیدا کنید و هر راننده‌ای امکان دارد یکبار با آن روبرو شود. مهم‌ترین دلیل ایجاد این مشکل ایرادات رادیاتور خودرو است. در زمانی که آب رادیاتور کم باشد، خودرو جوش می‌آورد.

همچنین امکان دارد این مشکل ناشی از رسوب گرفتن رادیاتور یا سوراخ بودن آن باشد؛ البته عواملی همچون خرابی تسمه، فن، ترموستات و واشر سرسیلندر نیز در بروز این اتفاق نقش دارند. در این شرایط باید خودرو را به کنار جاده هدایت کرده و در قدم اول خونسردی خود را حفظ کنید.

در قدم بعدی بهتر است بلافاصله موتور خودرو را خاموش نکرده و اصلاً درب رادیاتور را باز نکنید. باز کردن درب رادیاتور ممکن است به خروج آب و بخار داغ به بیرون و سوختگی افراد منجر شود. سپس مقداری آب سرد روی رادیاتور بریزید و حواستان باشد اصلاً روی موتور روشن خودرو ریخته نشود.

اگر دیدید دمای موتور همچنان در حال افزایش است و ممکن است دیگر قطعات خودرو شما آسیب ببینند، لازم است سریعاً با امداد خودرو پایتخت تماس حاصل کرده و از هر اقدام دیگری پرهیز کنید. تعمیرکاران امداد خودرو پایتخت در کمتر از ۲۰ دقیقه خود را به محل رسانده و از وارد شدن صدمه‌های جدی به موتور بعد از جوش آوردن خودرو جلوگیری می‌کنند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

خرابی باتری خودرو

باتری خودرو درست مانند قلب آن عمل می‌کند و هرگونه مشکل در عملکرد آن می‌تواند سبب بروز نوسانات برق و دیگر ایرادات در خودرو شود. در بسیاری موارد که خودرو با استارت زدن روشن نمی‌شود، شما می‌توانید به کمک خدمات باتری به باتری مشکل را برطرف کرده و خودرو را روشن کنید.

در برخی موارد نیز به هنگام حرکت در جاده متوجه خوابیدن باتری خودرو می‌شوید و لازم است باتری فرسوده را با یک باتری نو و باکیفیت تعویض کنید. در این شرایط متخصصان حمل خودرو همدان می‌توانند به شما کمک کرده و از بهترین و باکیفیت‌ترین باتری‌ها متناسب با خودرو شما استفاده کنند.

حال ممکن است بپرسید از کجا بفهمیم که باتری خودرو دچار ایراد شده است؟ به طور کلی با مشاهده علائم زیر می‌توانید به خرابی باتری خودرو پی ببرید:

 • با وجود هندل زدن موتور خودرو روشن نمی‌شود.
 • استارت زدن خودرو در هوای سرد بسیار زمان‌بر و دشوار است.
 • خودرو یک روز استارت می‌خورد و یک روز اصلاً استارت نمی‌خورد.
 • خودرو بعد از خاموشی طولانی استارت نمی‌زند.
 • خودرو استارت نمی‌زند، صدای هندل به گوش نمی‌رسد و هیچ چراغی در خودرو روشن نمی‌شود.
 • نشانگر باتری اتمی‌ به رنگ سفید درآمده است یا باتری دچار برآمدگی یا فرورفتگی شده است.

لرزش فرمان

لرزش فرمان از دیگر ایرادات رایج خودروها است که رانندگان ممکن است به هنگام استارت زدن خودرو یا در حین حرکت با سرعت زیاد با آن مواجه شوند. لرزش فرمان خودرو در زمان روشن کردن اتومبیل نشانه‌ای از بروز ایراد در یاتاقان‌ها و اجزای سیستم خودرو است. اگر در حین حرکت نیز با این لرزش روبرو شدید، احتمالاً به دلیل عدم تعادل باد اتومبیل است.

لرزش فرمان را حتماً جدی بگیرید و سریعاً خودرو را متوقف کرده و با شماره تماس حمل خودرو همدان تماس حاصل کنید.

حال که با مشکلات مهم خودرو‌ها آشنا شدید لازم است بدانید با وجود خدمات شبانه‌روزی امداد خودرو پایتخت دیگر نیازی نیست شما نگران ماندن در جاده باشید؛ زیرا امداد خودرو پایتخت از ۹ دستگاه خودرو امدادی دو‌منظوره به جهت ارائه خدمات تعمیر در محل و استقرار در پایگاه‌های جاده‌ای برخوردار است.

همچنین این مرکز با داشتن ۳۵ دستگاه نیسان یدک کش، ۱۲ دستگاه خودروبر کفی، ۵ دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه سنگین و ۴ دستگاه جرثقیل سنگین می‌تواند در هر شرایطی بهترین خدمات را در کمترین زمان در اختیار مسافران عزیز قرار دهد.

توصیه‌های کارشناسان حمل خودرو همدان

اگر در موارد خاص نیاز به کمک امدادخودرو دارید، می‌توانید با شماره ۱۶۹۳ بدون کد که تماس با کارشناسان امدادخودرو همدان است تماس بگیرید و از کمک آنها بهره ببرید.

برخی از توصیه متخصصان حمل خودرو همدان عبارت‌اند از:

 • هنگامی که موتور خودرو گرم یا روشن است از باز کردن درپوش رادیاتور خودداری کنید تا از خطر سوختگی و نیاز به هواگیری مجدد سیستم جلوگیری شود.
 • همیشه ابزار و وسایل حیاتی را در خودروی خود داشته باشید.
 • اطمینان حاصل کنید که چراغ‌های مه‌شکن سالم و زنجیرچرخ در دسترس است.
 • در سفرها، گوشی هوشمند و پاوربانک همراه داشته باشید تا در صورت نیاز بتوانید به‌سرعت با خدمات امداد خودرو همدان تماس بگیرید.
 • قبل از حرکت، عملکرد سیستم ترمز و دستی خودرو را بررسی کنید.
 • در جاده‌های لغزنده از تغییر ناگهانی دنده‌ها خودداری کنید تا از لغزش جلوگیری شود.
 • در جاده‌های شلوغ، فاصله ایمن با خودروهای جلویی را حفظ کنید.
 • اگر داروهایی مصرف می‌کنید که بر هوشیاری تأثیر می‌گذارند از رانندگی خودداری کنید.
 • قبل از سفر از وجود آچارچرخ و تایر زاپاس اطمینان حاصل کنید.
 • قبل از شروع مسافرت سطح روغن خودرو را چک کنید.

مزایای استفاده از حمل خودرو همدان

آیا می‌دانید که نگهداری و تعمیرات دوره‌ای می‌تواند عمر ماشین شما را افزایش دهد و از وقوع حوادث ناخوشایند پیشگیری کند؟ اگر به‌محض مشاهده نشانه‌های اولیه خرابی اقدام به تعمیر نکنید، ممکن است در آینده مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف و ازدست‌دادن زمان زیادی شوید.

برخی از مزایای استفاده از خدمات حمل خودرو در همدان عبارت‌اند از:

 • تعمیرات سریع و به‌موقع خودرو
 • خدمات تعمیری حرفه‌ای
 • پیشگیری از حوادث ناخواسته در آینده
 • هزینه‌های تعمیراتی اقتصادی
 • انتقال ایمن خودروی شما

در هر زمان و مکانی که با مشکلات خودرویی مواجه شوید، می‌توانید روی امدادخودرو و حمل‌خودرو همدان حساب کنید. برخی از خدمات دیگر حمل خودرو همدان شامل موارد زیر می‌شوند.

پنچرگیری لاستیک

 دیگر نگران پنچری لاستیک‌های خود نباشید. متخصصان بادقت و اصول فنی، پنچرگیری و تعویض لاستیک‌های شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. در صورت پنچری لاستیک‌های تیوب‌لس تنها با یک تماس، خدمات امدادخودرو همدان در دسترس شما خواهد بود.

امداد باتری

اگر با مشکلاتی نظیر کاهش شارژ باتری، عدم روشن‌شدن چراغ‌ها یا استارت نخوردن خودرو مواجه هستید، متخصصان حمل خودرو در همدان آماده هستند تا سیستم برقی خودروی شما را بررسی کرده و در صورت لزوم، باتری را بادقت و قیمت مناسب تعویض کنند.

تعویض روغن در محل

 برای افزایش طول عمر خودرو و جلوگیری از فرسودگی زودرس، تعویض منظم روغن و مایعات خودرو ضروری است. باتوجه‌به افزایش قیمت‌ها، حفظ و نگهداری صحیح از خودرو اهمیت بیشتری پیدا کرده است. استفاده از روغن‌های غیر اصل و نامرغوب می‌تواند به خودرو آسیب بزند.

 حمل خودرو همدان با ارائه خدمات تعویض روغن و مایعات با کیفیت بالا و قیمت منصفانه، آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. امدادرسانان بادقت و تخصص، روغن مناسب خودروی شما را تعویض می‌کنند تا عملکرد بهینه‌ای را تجربه کنید.

بهترین حمل خودرو همدان را با امداد خودرو پایتخت تجربه کنید!

اگر می‌خواهید به هنگام خرابی خودرو در جاده از سریع‌ترین و ایمن‌ترین خدمات حمل خودرو همدان بهره‌مند شوید، مجموعه امداد خودرو پایتخت با برخورداری از سال‌ها سابقه در امر خدمات رسانی به همشهریان در شهر همدان می‌تواند با بهره‌گیری از پرسنل باتجربه و متخصص امنیت خودرو و سرنشینان را به طور کامل در زمان یدک کشی خودرو تأمین کند.

امداد خودرو پایتخت کلیه خدمات تعمیر انواع خودرو‌های ایرانی و خارجی را در حوزه‌های باطری سازی، صافکاری، نقاشی، مکانیکی، جلوبندی و غیره را به شکل شبانه‌روزی ارائه می‌دهد و پرسنل این مرکز در کمتر از ۲۰ دقیقه می‌توانند خود را به محل رسانده و به بررسی ایرادات خودرو شما بپردازند.

امداد خودرو پایتخت از ۵۰ دستگاه خودروبر و ۹ پایگاه ثابت جاده‌ای در محور‌های همدان – سنندج، همدان – رزن، همدان – کرمانشاه، همدان – ملایر و همدان – ساوه برخوردار است و می‌تواند سریع‌ترین و ایمن‌ترین خدمات حمل خودرو همدان، امداد خودرو همدان و جرثقیل همدان را به شما ارائه دهد. تنها کافی است در زمان بروز مشکل با شماره ۱۶۹۳ بدون کد تماس بگیرید.

آدرس تعمیرگاه مرکزی شرکت امداد خودرو پایتخت همدان، واقع در میدان عاشورا، بلوار رفسنجانی، کنار باسکول مهدیه، مجتمع تعمیرگاهی پایتخت
آدرس دفتر شرکت امداد خودرو پایتخت همدان، واقع در میدان فردوسی، کوچه روشن، پلاک ۳۱
شماره تلفن پاسخگویی ۲۴ ساعته در سراسر استان بدون کد ۱۶۹۳
شماره تلفن بازرسی و شکایات ۰۸۱۳۴۲۲۲۲۲۴
بهترین حمل خودرو همدان را با امداد خودرو پایتخت تجربه کنید!
حمل خودرو همدان

سخن پایانی

برای هریک از ما ممکن است پیش بیاید که در مواقع مختلف به دلیل نقص فنی در جاده بمانیم و به خدمات امداد خودرو نیاز پیدا کنیم. حمل خودرو همدان یکی از مهم‌ترین خدمات مراکز امداد خودرو است که در زمان‌هایی که خودرو قابلیت تعمیر در محل یا امکان حرکت ندارد از آن استفاده می‌شود.

حمل خودرو همدان از خدمات بسیار حساس و مهم است که باید توسط افراد متخصص و با استفاده از تجهیزات لازم انجام شود. لازم است شما پیش از اقدام در این زمینه از نکات مهمی درمورد حمل خودرو همدان آگاه باشید تا بتوانید یدک کشی امن و باکیفیت را تجربه کنید. ما در این مطلب به طور کامل درمورد هرآنچه درمورد یدک کشی خودرو در همدان اهمیت دارد صحبت کردیم.

سؤالات متداول

۱. چقدر طول می‌کشد خودروبر به محل برسد؟

معمولاً مراکز حمل خودرو همدان کمتر از ۲۰ دقیقه خود را به خودرو آسیب‌دیده می‌رسانند.

۲. هزینه حمل خودرو با خودروبر چقدر است؟

این هزینه در مراکز حمل خودرو همدان از ۸۰۰۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

۳. خودروبر بهتر است یا یدک کش؟

به طور کلی امنیت حمل خودرو با استفاده از خودروبر بیشتر از یدک کش است.

سایر خدمات:

شماره امداد خودرو سیار همدان + لیست قیمت اجاره جرثقیل
شماره امداد خودرو همدان-امداد رسانی در 24ساعت شبانه روز
جرثقیل خودرو در همدان- امدادرسانی در 7روز هفته و 24 ساعته
شماره تماس یدک کش همدان-قیمت بسیار مناسب-امدادرسانی در کمترین زمان
امداد خودرو کبودرآهنگ- 6 خدمت اصلی و امداد رسانی امداد خودرو پایتخت
خدمات امداد خودرو ملایر + شماره تماس- امداد رسانی در کمتر از 20 دقیقه!
امداد خودرو بهار+ شماره تماس با امداد خودرو-بیش از 10 نوع امداد رسانی
امداد خودرو نهاوند- نزدیکترین امداد خودرو در نهاوند با امداد رسانی کمتراز 20 دقیقه
شماره تماس امداد خودرو تویسرکان -خدمات امداد رسانی در 24 ساعته از شبانه روز
شماره تماس امداد خودرو اسد آباد- ارسال نزدیک ترین امداد رسان در کمتر از 20 دقیقه

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *