امداد خودرو تویسرکان

امداد خودرو تویسرکان


شماره تماس امداد خودرو همدان

 

امداد خودرو تویسرکان؛ کمک حال شما در همه جای استان!

آیا می‌خواهید بدانید امداد خودرو تویسرکان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟ امداد خودرو از جمله خدماتی است که هر گز نمی‌توانید متوجه شوید چه زمانی به آن نیاز پیدا می‌کنید؛ پس بهتر است شماره آن را در گوشی خود ذخیره کنید و در مواقع ضروری بدون فوت وقت با شماره تلفن امداد خودرو سیار تویسرکان تماس بگیرید.

اگر در جاده‌های اطراف تویسرکان به تعمیر ماشینتان نیاز دارید، با 1693تماس بگیرید تا نیروهای متخصص امداد خودرو پایتخت در کمتر از 20 دقیقه به محل حادثه بیایند.

 

ویدیو : امداد خودرو تویسرکان

 

پادکست: امداد خودرو تویسرکان

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

معرفی امداد خودرو تویسرکان

امداد خودرو سیار تویسرکان خدمات حساسی را ارائه می‌دهد و در مواقع بحران در جاده‌های اطراف این شهر به امدادرسانی و تعمیر ماشین‌های مختلف مشغول است. این مرکز باید ویژگی‌ها برجسته زیادی داشته باشد تا بتواند به نحو احسن خدمات و وظایف خود را انجام دهد. امکانات زیادی به این مجموعه اضافه شده‌اند تا این مهم تحقق پیدا کند.

امداد خودرو تویسرکان در اصل زیر مجموعه امدادخودرو پایتخت محسوب می‌شود و با در اختیار داشتن یدک‌کش جاده همدان تویسرکان، جرثقیل و خودروبر کفی می‌تواند به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد.

آن‌ها حتی در تعطیلات، مراسم‌های مذهبی و شرایط نامساعد جوی آماده امدادرسانی هستند و به همراه نیروهای پلیس راه و راهداری در تمام محورهای مواصلاتی استان حضور فعال دارند.

امداد خودرو تویسرکان دارای 9 پایگاه ثابت در محورهای آزادراه همدان ساوه، محور همدان کرمانشاه، همدان سنندج، همدان ملایر و همدان رزن است؛ بنابراین امنیت خودروی شما در هر نقطه از این محورها تأمین شده است.

در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره تماس امدادخودرو تویسرکان به شماره 1693 تماس بگیرید و از ما درخواست کمک کنید. این شماره به کد نیازی ندارد. همچنین شماره تلفن 081-34222224 برای بازرسی و ثبت شکایات شما فعال است.

شماره تماس امداد خودرو همدان

خدمات امداد خودرو تویسرکان

امداد خودرو همدان تویسرکان در جهت رفع نیازهای مختلف رانندگان در جاده‌ها خدمات و سرویس‌های گوناگونی مانند حمل خودرو تویسرکان ارائه می‌دهد.

این مرکز به طور 24 ساعته به تمام خودروهای ایرانی و خارجی برای مکانیکی، جلوبندی، باطری‌سازی، صافکاری و نقاشی خدمات ارائه می‌کند. به طور کلی شما برای خدمات زیر می‌توانید با نیروهای این مرکز تماس حاصل فرمایید.

خدمات امداد خودرو تویسرکان
امداد خودرو تویسرکان

 

 

حمل خودرو با تجهیزات جدید  

چنانچه برای خرابی ماشین خود با امداد خودرو تویسرکان تماس بگیرید، نیروهای متخصص به سرعت در محل حاضر می‌شوند و همه تلاش خود را برای رفع خرابی انجام می‌دهند؛ اما اگر نقص به وجود آمده برطرف نشود می‌توانند با شماره یدک‌کش تویسرکان تماس برقرار کنند که خودرو شما به طور ایمن و سریع و با تجهیزات جدید به تعمیرگاه منتقل شود.

انتقال خودروها با یدک کش همدان به تعمیرگاه از جمله خدمات مهم امداد خودرو است. نیروهای امداد خودرو تمام تلاش خود را برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین شما انجام می‌دهند؛ اما اگر خودرو شما قابل تعمیر نباشد، تلفن خودروبر تویسرکان در اختیارتان است تا برای انتقال آن به تعمیرگاه اقدام کنید. حمل ماشین در تویسرکان در نهایت دقت و سرعت انجام می‌شود.

تعمیر یا تعویض باطری خودروها

باطری خودروها یکی از آسیب‌پذیرترین اجزا این وسایل به شمار می‌رود. در صورت خرابی باطری ماشین متوقف شده و شما نیز در جاده‌های بیرون شهری بدون هیچ امکاناتی نمی‌توانید کاری انجام دهید.

امداد باطری تویسرکان برای این نوع از خدمات نیز همراه شما است و به کمک مکانیک سیار خود به تعمیر یا تعویض باطری می‌پردازد.

تعمیر ماشین‌ها در محل

تعمیر ماشین‌ها در محل یکی از اصلی‌ترین سرویس‌های امداد خودرو تویسرکان است. مشتریان می‌خواهند ماشین خودرو را تعمیر کرده و بدون هدر دادن وقت به مسائل دیگر زندگی خود بپردازند. می‌توانید برای تعمیر و رفع انواع خرابی‌های ماشین خود به نیروهای امداد خودرو اعتماد کنید.

سوخت‌رسانی به ماشین‌ها

پمپ‌بنزین‌ها معمولاً در فاصله‌های معینی در جاده‌ها قرار دارند و خودرو ها بدون سوخت نمی‌مانند؛ با این حال مواردی وجود دارد که به دلیل برنامه‌ریزی نادرست راننده یا نبود پمپ بنزین ماشین‌ها با کمبود سوخت مواجهه می‌شوند.

در این شرایط تانکرهای مجهز و تجهیزات پیشرفته امداد خودرو تویسرکان برای سوخت‌رسانی به کلیه رانندگان آماده خدمت‌رسانی هستند.

تأمین قطعات موردنیاز در تعمیرات  

نیروهای فعال در امداد خودرو همدان تویسرکان به منظور تعمیر خودرو و تأمین قطعات موردنیاز برای این کار آموزش‌دیده‌اند؛ بنابراین لازم نیست نگران باشید. در صورت نیاز به تعویض قطعات مکانیک سیار تویسرکان انواع لوازم جانبی خودرو را به همراه خود دارد.

 شاید لازم باشد ماشین شما تعمیرات تخصصی‌تری دریافت کند که در این صورت پس از تعمیر جزئی آن را به وسیله حمل خودرو همدان به تعمیرگاه منتقل می‌کنند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

امکانات امدادخودرو تویسرکان

در امداد خودرو تویسرکان از امکانات و تجهیزات جدید و به‌روز زیادی جهت تأمین رفاه همشهریان استفاده می‌شود. نیروهای این مرکز حرفه‌ای، صبور و سریع بوده و با دسترسی به امکانات پیشرفته زیر آماده خدمت‌رسانی هستند:

  • ماشین‌های جدید و متنوع مانند 35 دستگاه نیسان یدک‌کش تویسرکان
  • 12 دستگاه خودروبر کفی
  • 5 دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین
  • 4 دستگاه جرثقیل خودرو در همدان برای ماشین‌های سنگین
  • 9 دستگاه خودرو امدادی دو‌منظوره جهت خدمات تعمیر در محل و استقرار در پایگاه‌های ثابت جاده‌ای
  • مجهز به جرثقیل ماشین بر در تویسرکان
  • برخورداری از فروشگاه قطعات یدکی خودروهای ایران خودرو و سایپا و قطعات مصرفی خودروهای چینی و کره‌ای
امکانات امدادخودرو تویسرکان
امداد خودرو تویسرکان

 

 

انواع خرابی‌های رایج ماشین‌ها

ماشین‌ها به دلایل مختلفی کار نمی‌کنند؛ اما برخی از خرابی‌ها رایج‌تر هستند و بیشتر در خودروها اتفاق می‌افتند. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم در مورد رایج‌ترین خرابی‌های ماشین بیشتر توضیح دهیم.

لاستیک‌های فرسوده

چرخ‌هایی با عمق آج کمتر از 4 میلی‌متر در لاستیک‌های زمستانی و 1.6 میلی‌متر در لاستیک‌های تابستانی توانایی خود را برای اصطکاک استاندارد از دست می‌دهند. چنین خودرویی در پیچ‌ها خطرناک‌تر است و امکان  لغزش آن در جاده بسیار بالا می‌رود.

مراقب شیارهای لاستیکی مخصوص در آج باشید که در هر لاستیک وجود دارد. در صورت خرابی لاستیک‌ها امداد خودرو تویسرکان برای تعویض لاستیک در کنار شما است.

خراب شدن ترمز خودرو

اگر به دلیل فرسودگی یک رینگ بالاتر از 1 میلی‌متر روی آن ظاهر شد، باید ترمزهای جدیدی بخرید. اگر در زمان حرکت ماشین به طرفین کشیده شود، باید سیلندرهای هیدرولیک در سیستم ترمز را بررسی کنید. روغن ترمز نیز باید تعویض شود. امداد خودرو تویسرکان چنین مشکلاتی را در جاده برای شما رفع می‌کند.

ترک‌های میکرو روی تسمه تایم

 به طور متوسط، مکانیزم تسمه هر 90000 کیلومتر تعویض می‌شود. اگر می‌خواهید ایمن باشید، بعد از 60 هزار کیلومتر تسمه تایم خود را عوض کنید. عملکرد پر سروصدا موتور و راه‌اندازی شدید ممکن است نشان دهنده نیاز فوری به تعویض تسمه تایم باشد.

نقص فرمان خودرو

از دست دادن حساسیت خودرو به پیچ‌های فرمان، نشان دهنده نقص در مهم‌ترین سیستم فرمان است. مشکلات می‌تواند در نتیجه سایش یاتاقان میل فرمان و همچنین استفاده طولانی مدت از خودرو در شرایط خارج از جاده ایجاد شوند.

بررسی کامل وضعیت سیستم و همچنین آزمایش یک تقویت کننده هیدرولیک یا الکتریکی فقط در مراکز خدمات حرفه‌ای امداد خودرو تویسرکان با استفاده از تجهیزات ویژه امکان‌پذیر است.

نقص فرمان خودرو
امداد خودرو تویسرکان

 

 

تنظیم نوسانات سیالات خودرو

روغن موتور و گیربکس، ضد یخ و روغن ترمز باید به طور مرتب بررسی شوند؛ این یعنی فراموش نکنید که آنها در ماشین هستند و باید همیشه در شرایط خوبی باشند. روغن موتور خود را چک کنید تا از خشک شدن موتور جلوگیری شود. روغن ترمز باید به طور پیشگیرانه تعویض شود؛ زیرا در طی چندین سال خواص خود را از دست می‌دهد.

 همچنین باید رانندگان به طور مرتب روغن را تعویض کنند. عدم توجه به چنین نکات ساده‌ای شما را نیازمند استفاده از خدمات امداد خودرو تویسرکان می‌کند. اگر در جاده با چنین مشکلاتی مواجهه شوید، نیروهای امدادخودرو به سادگی و با سرعت به کمک شما می‌آیند.

نشت سوخت خودروها

حتی یک نشتی جزئی در سیستم سوخت‌رسانی برای راننده و سرنشینان خودرو کشنده است. نشت بنزین از خطوط سوخت می‌تواند باعث آتش‌سوزی شود. اگر متوجه نقاط مشکوک زیر خودرو یا مشاهده قطرات مخلوط قابل احتراق شدید، آن را جدی بگیرید. شما باید خودرو را متوقف کرده و برای بازرسی با امداد خودرو تویسرکان  تماس بگیرید.

برف‌پاک‌کن‌های معیوب

در حین کار، تحت‌تأثیر نور خورشید و مایع ضد یخ برف‌پاک‌کن‌ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند. تعویض منظم تیغه‌های برف‌پاک‌کن و بازرسی سیستم محرک الکتریکی ایمنی بیشتری را فراهم می‌کند و یکپارچگی سطح شیشه جلو را تضمین می‌کند.

اگر هنگام رانندگی با سرعت بالا برف‌پاک‌کن‌ها کندتر کار می‌کنند، باید مشکل را در مدار درایو برطرف کنید. برف‌پاک‌کن‌ها را می‌توانید در هر اندازه‌ای در یک فروشگاه خودرو خریداری کرده و نصب کنید.

فراموش نکنید که رانندگی با برف‌پاک‌کن معیوب ممنوع است. این مشکل شاید چندان بزرگ به نظر نیاید؛ ولی از جمله نقص‌های رایج در ماشین است.

چراغ‌های معیوب

بسیاری از رانندگان چراغ‌هایی که کار نمی‌کنند را مشکل بزرگی نمی‌دانند و همچنان به رانندگی با خودروهای یک ‌چشم ادامه می‌دهند. در همین حال، افسران پلیس راهنمایی و رانندگی حق دارند چنین راننده‌ای را جریمه کنند.

 همین امر در مورد خودروهایی با چراغ‌های جلوی تنظیم نشده، با لامپ‌های غیراصلی و ساده قدیمی ایجاد مشکل می‌کند. هوشیار باشید، قبل از سفر، وضعیت چراغ‌ها را به خصوص برای هوای بد یا در شب بررسی کنید.

خرابی آیکون‌های داشبورد

تعمیر و نگهداری یک خودروی مدرن با لامپ‌های هشداردهنده ویژه که مالک را در مورد مشکلات آگاه می‌کند بسیار ساده شده است. حتماً معنی هر آیکون را مطالعه کنید تا به موقع متوجه خرابی آن شوید. هنگام راه‌اندازی سیستم جرقه‌زنی، همه لامپ‌های کنترل به طور هم‌زمان روشن می‌شوند و مطمئن شوید که همه آنها فعال هستند. در غیر این صورت با امداد خودرو تویسرکان تماس بگیرید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

هزینه خدمات امداد خودرو تویسرکان

برای تمام سرویس‌هایی که در امداد خودرو سیار تویسرکان ارائه می‌شوند تعرفه‌های مشخصی در نظر گرفته شده است. این تعرفه‌ها به سختی کار، دوری، روزهای کاری و… بستگی دارند.

تعرفه‌هایی که در جدول مشاهده می‌کنید، بر اساس آخرین تغییرات سال 1403 و به صورت حدودی جمع‌آوری‌شده‌اند. در جدول زیر می‌توانید حدود قیمت‌ها را برای انواع خدمات این مرکز مشاهده کنید.

خدمات امداد خودرو همدان تویسرکان هزینه
عیب‌یابی انواع خودروهای ایرانی و خارجی 1 تا 2 میلیون تومان
تعویض لاستیک‌های انواع خودرو 1 تا 1.5 میلیون تومان
چرخ گیر برای هر کیلومتر 5800 تا 7800 هزار تومان
درآوردن ماشین‌ها از چاله و جوی‌های سطح شهر 300 تا 400 هزار تومان
کفی خودروبر برای داخل شهر 100 تا 150 هزار تومان برای هر کیلومتر
کفی خودروبر برای خارج از شهر 150 تا 200 هزار تومان برای هر کیلومتر
هزینه خدمات امداد خودرو تویسرکان
امداد خودرو تویسرکان

شماره تماس امداد خودرو همدان

خدمات باکیفیت و متنوع را از امداد خودرو پایتخت بخواهید!

امدادخودرو پایتخت یکی از مراکز بزرگ و معتبر برای امدادرسانی جاده‌ای است که خدمات متنوعی دارد و نیروهای آن در محورهای مختلف جهت رفع نیازهای مشتریان مستقر شده‌اند. این مرکز خدمات خود را در امداد خودرو تویسرکان نیز ارائه می‌دهد. دفتر شرکت امداد خودرو همدان در میدان فردوسی، کوچه روشن، پلاک 31 واقع شده است.

سخن پایانی

امداد خودرو تویسرکان یکی از زیرمجموعه‌های امدادخودرو پایتخت محسوب می‌شود که در این مطلب در مورد ویژگی‌های برجسته آن، انواع خدمات، تعرفه خدمات و راه‌های ارتباطی آن صحبت کرده‌ایم. می‌توانید در هر شرایطی روی امداد خودرو شبانه‌روزی پایتخت حساب باز کنید. امیدواریم خواندن این مقاله برای خوانندگان مفید بوده باشد و به سوالات آنان پاسخ داده باشیم.

سؤالات متداول

  1. هزینه عیب‌یابی خودروها در امداد خودرو تویسرکان چقدر است؟

1 تا 2 میلیون تومان

  1. تسمه تایم ماشین باید بعد از چند هزار کیلومتر تعویض شود؟

60 تا 90 هزار کیلومتر

  1. امداد خودرو همدان تویسرکان چند دستگاه نیسان یدک‌کش دارد؟

35 دستگاه

سایر مقالات:

خدمات امداد خودرو ملایر + شماره تماس- امداد رسانی در کمتر از 20 دقیقه!
امداد خودرو بهار+ شماره تماس با امداد خودرو-بیش از 10 نوع امداد رسانی
امداد خودرو نهاوند- نزدیکترین امداد خودرو در نهاوند با امداد رسانی کمتراز 20 دقیقه
شماره تماس امداد خودرو اسد آباد- ارسال نزدیک ترین امداد رسان در کمتر از 20 دقیقه
امداد خودرو آزاد راه همدان – ارائه خدمات 24 ساعته در سریع‌ترین زمان!
امداد خودرو رزن-شماره تماس سریع امداد خودرو رزن-امداد رسانی15دقیقه ای
امداد خودرو صالح آباد-امداد رسانی در 20 دقیقه
امداد خودرو علیصدر- شماره تماس اظطراری-کمک رسانی در15 دقیقه
امداد خودرو فامنین-شماره تماس نزدیکترین امداد خودرو به شما-خدمات 24 ساعته
امداد خودرو گنجنامه همدان- بیش از 50 امداد رسان در 24 ساعت شبانه روز

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

 

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *