امداد خودرو اتوبان همدان

امداد خودرو اتوبان همدان


شماره تماس امداد خودرو همدان

بهترین خدمات امدادی را با امداد خودرو اتوبان همدان تجربه کنید!

آیا به امداد خودرو اتوبان همدان نیاز پیدا کرده‌اید، اما نمی‌دانید که کدام یک از این مراکز دراسرع‌وقت در محل حادثه حاضر می‌شوند؟ نگران نباشید؛ شما می‌توانید با استفاده از مرکز امداد خودرو پایتخت در کمتر از 20 دقیقه مشکلتان را حل کنید.

این مرکز با پاسخگویی شبانه‌روزی بدون کد در سراسر استان ۱۶۹۳ آماده خدمت‌رسانی در تمام ساعات شبانه‌روز بوده که می‌توانید به‌راحتی در هر ساعتی با گرفتن این شماره تماس امداد خودرو اتوبان همدان از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

خدمات امداد خودرو اتوبان همدان

به طور معمول افرادی که در شغل‌های غیرفنی فعالیت می‌کنند یا اینکه در امور تعمیرات خودرو سررشته‌ای ندارند در هنگام نقص فنی ماشین یا خراب‌شدن به خدمات امدادخودرو نیاز مبرم پیدا خواهند کرد.

البته خدمات شایان این مجموعه تنها در هنگام خرابی ماشین نیست؛ بلکه برای سرویس‌های دوره‌ای خودرو نیز می‌توان روی آن‌ها حساب باز کرد.

با انجام‌دادن سرویس دوره‌ای خودرو می‌توانید از بروز مشکلات جدی و پرهزینه جلوگیری کنید. آیا تابه‌حال کنجکاو شده‌اید که امداد خودرو اتوبان همدان چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ در پاسخ به این سؤال مهم باید گفت که خدمات امدادخودرو شامل موارد زیادی می‌شوند.

پنچرگیری سیار در همدان

یکی از مهم‌ترین خدمات امدادخودرو پایتخت، ‌ پنچرگیری است که شما می‌توانید در مواقع لزوم با استفاده از مکانیک سیار جاده اتوبان همدان از خدمات شایانی مانند تعویض لاستیک، ‌ پنچرگیری لاستیک‌های خودرو، بادکردن لاستیک‌های کم‌باد و… بهره‌مند شوید.

چنانچه به تعمیرگاه یا پنچرگیری دسترسی نداشتید، می‌توانید در اولین فرصت ماشین را نگه داشته و با گرفتن شماره یدک‌کش جاده همدان اتوبان همدان مشکل خودتان را برطرف کنید. با تماس‌گرفتن شما تکنسین این مجموعه در اولین فرصت خودشان را به محل حادثه رسانده و با استفاده از به‌روزترین تجهیزات به رفع مشکل لاستیک‌های شما می‌پردازند.

پنچرگیری سیار در همدان
امداد خودرو اتوبان همدان

مکانیک سایر در همدان

از دیگر خدمات امداد خودرو اتوبان همدان، مکانیک سیار در همدان است. این افراد متخصص در مواقعی که خودرو شما دچار نقص فنی می‌شود، تنها با یک تماس‌ و در کمتر از ۲۰ دقیقه به کمک شما خواهند رسید.

برای ارائه این خدمات از بهترین متخصص‌های مربوط به این رشته استفاده می‌شود؛ به همین دلیل آن‌ها قادر هستند که در کمترین زمان مشکل شما را بر طرف سازند.

در حال حاضر ممکن است که این سؤال برای شما ایجاد شود که امدادخودرو سیار در جاده اتوبان همدان چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ خدمات امدادخودرو شبانه‌روزی جاده اتوبان همدان عبارت‌اند از:

 • عیب‌یابی و ایرادات خودرو
 • تعمیر و تنظیم ماشین‌های خارجی و ایرانی
 • تعمیر سیستم‌های مرتبط با فرمان خودرو
 • رفع نقص قطعات مختلف خودرو
 • رفع ایرادات مربوط به برق خودرو
 • تعویض لامپ خودرو
 • تعمیرات جعبه‌دنده و دیفرانسیل
 • تعمیر سیستم ترمز خودرو
 • تعمیر چرخ‌های خودرو
 • تعمیر دستگاه‌های الکتریکی خودروهای مدرن
 • تست‌کردن خودرو بعد از پایان تعمیر

  شماره تماس امداد خودرو همدان

خرابی ناگهانی ماشین در اتوبان سبب توقف خودرو و در نتیجه ایجاد ترافیک و مشکلات جاده‌ای می‌شود. در این حالت برای راننده شرایط پراسترسی ایجاد می‌شود که باید برای رفع آن از امداد خودرو اتوبان همدان کمک بگیرد. خدماتی که افراد حاضر در این به رانندگان ارائه می‌دهند، شامل موارد زیر است.

تعمیرات فوری

خرابی اتومبیل در اتوبان اغلب شامل مشکلات لاستیک، باتری، روغن موتور و … است. در این حالت کافی است با برقراری تماس با مجموعه امدادخودرو، آن‌ها را از مشکل ایجاد شده با خبر سازید. این متخصصان با دریافت اطلاعات مربوط به خودرو و همچنین آدرس حادثه، در اسرع وقت در محل حاضر شده و به رفع مشکل می‌پردازند.

مشکلات موتور

در این مراکز متخصصان حرفه‌ای و آموزش دیده مربوط به هر نوع خرابی، آماده ارائه خدمات به رانندگان هستند. گاهی مشکل ایجاد شده در اتوبان شامل به گوش رسیدن صدا یا انتشار دود اضافی از اتومبیل است. در این حالت افراد متخصص در این زمینه به محل خرابی اعزام شده و مشکل خودرو را برطرف می‌سازند.

مشکلات لاستیک

ترکیدن، شکستگی یا افت فشار لاستیک از دیگر مشکلاتی است که در اثر سرعت بالای خودرو، برای رانندگان اتوبان همدان اتفاق می‌افتد. در این حالت جای نگرانی نیست و کافی است برای رفع مشکل، با شماره امداد خودرو اتوبان همدان تماس حاصل کنید.

مشکلات ترمز

یکی دیگر از مشکلات مخاطره‌آمیز که احتمال وقوع آن در اتوبان‌ها بسیار بالا بوده، عدم عملکرد صحیح ترمزها است. در این حالت ضمن به گوش رسیدن صدای غیرعادی از اتومبیل، عملکرد آن با مشکل جدی روبه‌رو می‌شود.

تعمیرکاران ماهر مجموعه امداد خودرو اتوبان همدان به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان به رفع مشکل خودرو پرداخته و با تعویض یا تعمیر لنت ترمز، شما را از نگرانی درمی‌آورند.

مشکلات دنده و ترانسمیشن

گیر کردن دنده، لرزش هنگام تغییر دنده یا ناهماهنگی در سرعت خودرو، از جمله مشکلات معمولی است که برای رانندگان در اتوبان‌ها اتفاق می‌افتد. در این حالت بهتر است با آگاه ساختن تیم امداد خودرو، به رفع مشکل ایجاد شده بپردازید.

افراد متخصص در این زمینه به سرعت و با تجهیزات لازم در محل حاضر می‌شوند و تا جای ممکن سعی می‌کند مشکل خودرو را رفع و آن را آماده حرکت کنند.

اتمام سوخت

همیشه دلیل عدم حرکت خودرو خرابی قطعات نیست. گاهی در برخی اتوبان‌های طولانی، برای رانندگانی که میزان سوخت ناکافی دارند، مشکلاتی مانند اتمام بنزین و توقف ماشین رخ می‌دهد.

در این حالت جای نگرانی نیست؛ زیرا امداد خودرو اتوبان همدان علاوه بر رفع خرابی‌ها، در این زمینه نیز به یاری شما آمده و با رساندن سوخت مورد نیاز خودرو، مشکل را برطرف می‌سازد.

امداد باتری در همدان

یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های رانندگان به‌ویژه در فصل‌های سرد سال مشکلات مربوط به باتری ماشین است. باتری ماشین یکی از مهم‌ترین قطعات خودرو بوده که تعویض یا تعمیر آن باید به‌وسیله امداد باطری جاده اتوبان همدان انجام شود.

درصورت تماس با جرثقیل ماشین‌بر در جاده اتوبان همدان، می‌توانید با اطمینان کامل از تمام قطعات به کار گرفته شده در خودرو توسط تکنسین‌های این مجموعه، استفاده کنید؛ زیرا همگی آن‌ها دارای نشان استاندارد بوده و در صورت تعویض قطعه، ضمانت‌نامه اصلی به مشتری ارائه می‌شود.

جالب است بدانید که خدمات باطری به باطری در همدان نیز جزو خدمات امدادخودرو پایتخت به شمار می‌رود و در صورت خرابی یا ازکارافتادن ماشین می‌توانید با استفاده از امداد خودرو اتوبان همدان و جرثقیل خودرو در همدان از این خدمات بهره‌مند شوید.

تعویض روغن در همدان

از مهم‌ترین کارهایی که باید قبل از شروع سفر به آن عمل کنید، ‌ بررسی‌کردن روغن خودرو است؛ اما متأسفانه بسیاری از رانندگان این کار مهم را فراموش می‌کنند و در جاده دچار مشکل می‌شوند؛البته جای نگرانی نیست؛ زیرا در این مواقع امداد خودرو همدان در کنار شما خواهد بود.

در واقع بهتر است که از قبل از شروع حرکت روغن ماشین را چک کنید و سپس به جاده بزنید؛ اما در صورت عدم توجه به این قضیه حمل ماشین در جاده اتوبان همدان به بررسی دقیق و رفع مشکل ماشین شما می‌پردازند.

تعویض روغن در همدان
امداد خودرو اتوبان همدان

سوخت ‌رسانی سیار در همدان

از دیگر خدمات شایان امداد خودرو اتوبان همدان سوخت‌رسانی سیار است. به‌احتمال زیاد هر راننده تجربه تمام‌کردن سوخت در جاده را داشته است.در چنین شرایطی که به پمپ‌بنزین دسترسی ندارید،

می‌توانید با یدککش جاده اتوبان همدان در هر ساعتی از شبانه‌روز تماس گرفته و درخواست کمک کنید.

مرکز امداد خودرو اتوبان همدان دارای سوخت‌های گازوئیل خالص، بنزین استاندار بوده که استفاده از آن‌ها هیچ نوع مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد؛ در نتیجه در هنگام رویارویی با چنین مشکلاتی با تلفن خودرو بر جاده اتوبان همدان تماس بگیرید تا در کمترین زمان مشکل شما را حل کنند.

یدک‌کش در همدان

از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر راننده‌ای پیش بیاید، می‌توان به حرکت‌نکردن خودرو یا روشن‌نشدن آن اشاره کرد.در بعضی از موارد مانند شرایط آب‌وهوایی نامناسب امکان تعمیر خودرو وجود ندارد به همین دلیل در چنین شرایطی باید  با امداد خودرو اتوبان همدان تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن به داد شما برسند.

بهترین یدک ‌کش همدان یا کفی خودرو قادر است که در کمترین زمان و بدون واردکردن هیچ نوع آسیبی به خودرو شما آن را به مقصد رسانده و در رفع‌کردن مشکل ماشین بسیار

در مورد قوانین استفاده از امداد خودرو اتوبان همدان نیز لازم است بدانید که حمل خودرو همدان قادر به انتقال ماشین شما به محل موردنظر است؛ البته راننده باید گواهینامه داشته باشد.

مزایای استفاده از امداد خودرو اتوبان همدان

به‌احتمال زیاد برایتان سؤال شده است که چرا باید از حمل ماشین در جاده اتوبان همدان کمک بگیریم؟ کمک‌گرفتن از امدادخودرو پایتخت چه در داخل شهر همدان یا خارج شهر همدان مزیت‌های زیادی را به دنبال دارد. از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از مراکز امداد خودرو در همدان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزایای امداد خودرو پایتخت در مراکز همدان تعمیرات خودرو با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات و شیوه‌ها
تعمیرات خودرو در محل
تعمیر خودرو در کمترین زمان ممکن
امکان استفاده از خدمات امدادخودرو در هر ساعتی از شبانه‌روز
ارائه ضمانت‌نامه و فاکتور به مشتری
نماندن در جاده در هنگام شرایط سخت آب‌وهوایی
اثربخش‌بودن خدمات
مزایای استفاده از امداد خودرو اتوبان همدان
امداد خودرو اتوبان همدان

چرا نباید به امداد خودرو اتوبان همدان نامعتبر اعتماد کنیم؟

با زیادشدن خودرو و تقاضا برای تعمیرات ماشین، امدادخودرو و سرویس‌های نامعتبر بسیار زیادی روی کار آمده‌اند که علاوه برنداشتن تخصص کافی، هزینه‌های بسیار زیادی را از رانندگان طلب می‌کنند.

استفاده از خدمات امدادخودروهای نامعتبر و متفرقه کار غلطی است و پیامدهای بسیار ناگواری را برای شما به‌جای خواهد گذاشت، پس لازم است که در هنگام وقوع حادثه، با معتبرترین امداد خودرو اتوبان همدان تماس بگیرید تا به امن‌ترین روش ممکن به حل مشکلات شما بپردازد

ویژگی‌های بهترین امداد خودرو اتوبان همدان

بروز ایرادات متفاوت و خراب‌شدن خودرو یکی از اجتناب‌ناپذیرترین موضوعات بوده که ممکن است برای هر شخصی چه در داخل شهر همدان یا خارج شهر همدان اتفاق بیفتد. موضوعی که در این زمینه بسیار مهم بوده این است که ما بتوانیم به‌خوبی این قضایا را مدیریت کرده و سالم به مقصد نهایی برسیم.

در این زمینه گرفتن شماره‌تلفن امداد خودرو اتوبان همدان و کمک خواستن از امدادخودرو پایتخت یکی از بهترین گزینه‌های پیشروی ما است. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی‌های مهم امدادخودروی همدان صحبت‌ خواهیم کرد.

سرعت عمل بالا

بعد از آنکه شما با امداد خودرو پایتخت در همدان تماس گرفتید، این مجموعه در کمترین زمان و با ارسال بهترین تکنسین‌ها، شما را در روند عیب‌یابی و رفع مشکل خودرو راهنمایی خواهند کرد. یکی از اصلی‌ترین هدف‌های این مجموعه، ارائه باکیفیت‌ترین خدمات در کمترین زمان ممکن است.

تجهیزات کافی

دومین ویژگی امداد خودرو اتوبان همدان، استفاده از تجهیزات کاملاً استاندارد، به‌منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.؛ زیرا نبودن تجهیزات کافی از تعمیر اصولی خودرو جلوگیری خواهد کرد.

منظور از تجهیزات امداد خودرو همدان، دستگاه‌های الکترونیکی و  قطعاتی است که تکنسین‌ها برای تعمیر ماشین شما از آن‌ها استفاده می‌کنند. همچنین یدک‌کش همدان باید حتماً ماشینی سالم و بدون ایراد باشد تا بتواند خودروی شما را بدون بروز هیچ مشکلی به مقصد برساند.

تجهیزات کافی
امداد خودرو اتوبان همدان

دردسترس‌بودن

ممکن است گاهی، درست زمانی‌که در مکانی دور از تعمیرگاه هستید، اتومبیل شما دچار ایراد شود. در این حالت  به امدادخودرو در پایتخت نیاز پیدا خواهید کرد، پس با امداد خودرو تماس بگیرید و از آن‌ها در خواست کمک کنید.

وجود تکنسین‌های حرفه‌ای و مجرب باعث می‌شود که بتوانید با خیال راحت خودروی خودتان را به دست آن بسپارید و سپس آن را صحیح‌وسالم دریافت کنید. اگر تعمیرکار از دانش کافی برخوردار نباشد به‌خوبی نمی‌تواند ایرادات ماشین شما را بر طرف کند؛ در نتیجه شما باید دوباره به تعمیرگاه مراجعه کرده و همان هزینه را پرداخت کنید.

ارائه بیمه‌

در هنگام استفاده از خدمات شایان امدادخودرو همدان به این نکته توجه کنید که امدادخودرو خدمات خودش را بیمه می‌کند یا خیر؟ در زمان حمل ماشین خیال شما می‌تواند آسوده باشد که سالم به مقصد می‌رسد یا نه؟ در این صورت حتی اگر خودرو شما در هنگام جابه‌جای دچار آسیب شود می‌توانید با  استفاده از بیمه‌نامه خسارت خود را دریافت کنید.

اگر از امدادخودرو همدان بیمه‌نامه دریافت نکنید، ‌ قادر نیستید که در هنگام بروز مشکل از راه قانونی به دنبال گرفتن خسارت باشید؛ به همین دلیل لازم است که کادر امدادخودرو به رعایت همه این موارد توجه نشان دهند.

هر چه موارد ایمنی توسط امدادخودرو بیشتر رعایت شود، خیال درخواست‌کننده راحت‌تر بوده و اعتبار کار امداد خودرو اتوبان همدان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

هزینه مناسب

بهترین امدادخودرو همدان، مرکزی است که تمام خدمات خودش را طبق تعرفه مصوبه در سال جاری انجام دهد و از گرفتن هزینه زیادی و اضافی جلوگیری کند.

علاوه بر تمام این موضوعات لازم است که مرکز امدادرسانی در ابتدا به شما تمام هزینه‌ها را توضیح دهند. جالب است بدانید که امدادخودرو پایتخت تمام این موارد را رعایت کرده؛ به همین دلیل می‌توانید به‌راحتی در زمان بروز مشکل با آن‌ها تماس بگیرید.

هزینه مناسب
امداد خودرو اتوبان همدان

امداد خودرو پایتخت؛ نامی آشنا برای لحظات اضطراری

در شرکت امدادخودرو پایتخت شما می‌توانید انواع قطعات مصرفی خودروهای چینی و کره‌ای را پیدا کنید؛ همچنین این فروشگاه ارائه‌دهنده انواع قطعات یدکی خودروهای ایرانی و خارجی است. این مرکز امدادرسانی قادر بوده که به‌صورت شبانه‌روزی خدماتی نظیر تعمیرات جلوبندی، باطری‌سازی، صافکاری و نقاشی را به درخواست‌کننده ارائه دهد.

مدیرعامل این مرکز امداد خودرو اتوبان همدان در تمام طرح‌های زمستانی، ‌اربعین حسینی، ‌ نوروزی و… شرکت می‌کند. اگر به دنبال آدرس دفتر امدادخودرو پایتخت می‌گردید، ‌ می‌توانید این مجموعه را در همدان، ‌ میدان فردوسی، کوچه روشن و پلاک ۳۱ پیدا کنید. ۹ دستگاه خودرو امدادی به‌منظور خدمات تعمیر در این حوزه فعالیت می‌کنند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های انتخاب مرکز امداد خودرو اتوبان همدان زمان رسیدن آن‌ها در کمتر از ۲۰ دقیقه است و همچنین تعداد خودروهای امدادی در این مجموعه شامل نیسان یدک‌کش ۳۵ دستگاه، خودرو بر کفی ۱۲ دستگاه، جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین ۵ دستگاه و جرثقیل سنگین ۴ دستگاه بوده؛ به همین دلیل نباید نگران کمبود ماشین از طرف این مجموعه باشید.

آدرس مرکزی این مجموعه در شهر همدان، ‌ میدان عاشورا، ابتدای بلوار رفسنجانی، ‌جنب باسکول مهدیه مجتمع تعمیرگاهی پایتخت است. یکی از نکات جالب درباره این مرکز امدادرسانی پاسخگویی ۲۴ ساعته آن‌ها بوده که می‌توانید با گرفتن شماره ۱۶۹۳ در هر ساعتی از شبانه‌روز به مشکل خودتان رسیدگی کنید و در صورت شکایت می‌توانید با شماره ۰۸۱۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

امداد خودرو اتوبان همدان یکی از پرسابقه‌ترین مراکز امداد خود در شهر همدان است. این مرکز در کمتر از ۲۰ دقیقه در هر ساعتی از شبانه‌روز با استفاده از تکنسین‌های مجرب به داد امداد خواه خواهد رسید. این شرکت در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر سعی کرده است که همواره در امور تعمیر ماشین خودش را به‌روز نگه دارد.

در هرکجا و هر مسیری از جاده همدان باشید،‌ امکان ارسال بنزین و امدارسانی توسط امداد خودرو پاتیخت امکان پذیر است.

سؤالات متداول

۱. آیا امدادخودرو پایتخت سوخت‌ رسانی ضروری انجام می‌دهد؟

بله در هر ساعتی از شبانه‌روز آمده خدمت‌رسانی به امداد خواه است.

۲. آیا امداد خودرو اتوبان همدان باید بیمه ارائه دهد؟

بله؛ زیرا اگر در هنگام جابه‌جای مشکلی پیش بیاید؛ باید برای خسارت برگه بیمه داشته باشید.

۳. آیا امدادخودرو پایتخت مکانیک سیار دارد؟

بله شما می‌توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه از کمک شایان امدادخودروی این مجموعه بهره‌مند شوید.

سایر خدمات:

شماره یدک کش جاده همدان ساوه- تماس با 1693 – امداد سریع در جاده همدان ساوه
امداد خودرو سایپا جاده همدان کرمانشاه- 1693امداد رسانی در کمترین زمان 
شماره امداد خودرو جاده همدان سنندج-تماس سریع با 1693
مکانیک سیار کبودرآهنگ-شماره تماس 24 ساعته
شماره امداد خودرو سیار کبودرآهنگ- امداد رسانی در کمتراز 15 دقیقه
امداد خودرو جاده‌ای در جاده همدان سنندج-تماس اضطراری با1693
امداد خودرو جاده‌ای در جاده همدان کرمانشاه
امداد خودرو سایپا جاده همدان ساوه-تماس سریع و اضطراری با1693
امداد خودرو جاده ای در ملایر- تماس با 1693 و امداد رسانی کمتراز 15 دقیقه
تعمیرگاه شبانه روزی کبودرآهنگ- تماس سریع با 1693

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *