شماره امداد خودرو سیار همدان

شماره امداد خودرو سیار همدان


شماره تماس امداد خودرو همدان

شماره امداد خودرو سیار همدان

در چه شرایطی باید با شماره امداد خودرو سیار همدان تماس بگیریم؟ امدادخودرو سیار همدان در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر جای ایران، کمک‌رسان شما عزیزان است. تنها کافیست با شماره ۱۶۹۳ شرکت ارائه‌دهنده سرویس امداد خودرو پایتخت تماس حاصل فرمایید.

زمان رسیدن به امداد خواه کمتر از 20 دقیقه به‌سوی شما اعزام می‌شود. درصورتی‌که به دنبال هزینه امداد خودرو سیار همدان، امداد سیار ارزان در همدان هستید، پایتخت بهترین انتخاب برای شما است.

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو سیار چه کاربردی دارد؟

امدادخودرو سیار از جمله خدماتی است که برای امدادرسانی به خودروهای آسیب‌دیده به‌صورت سیار به کار گرفته می‌شود. در این نوع امدادرسانی خدمات در هر نقطه از شهر، روستا یا حتی در دورافتاده‌ترین جاده‌ها به‌راحتی امکان‌پذیر است.

همچنین شخص می‌تواند در کسری از ثانیه با گرفتن شماره امداد خودرو سیار همدان نیروهای متخصص را در مکان موردنظر خود داشته باشد. بهترین امداد خودرو سیار در همدان به‌صورت تمام‌وقت خدمات امدادی خود را در اختیار ماشین‌های آسیب‌دیده قرار می‌دهد.

ویژگی‌های امداد خودرو سیار همدان

یک استادکار امداد خودرو باتجربه در همدان می‌تواند بسیاری از نگرانی‌ها و استرس‌های شما را در زمان خرابی خودرو، تا حدود زیادی کاهش دهد. امدادخودرو پایتخت با تعداد 9 پایگاه ثابت در محورهای (آزادراه همدان ساوه) (محور همدان کرمانشاه) (همدان سنندج) (همدان ملایر) (همدان رزن) در حال فعالیت است.

شما می‌توانید با گرفتن شماره امداد خودرو سیار همدان از بهترین خدمات مشاوره امداد خودرو سیار در همدان که از ویژگی‌های بسیار مفیدی برخوردار هستند، برای رفع عیوب خودروی خود بهره‌مند شوید.

ویژگی‌های امداد خودرو سیار همدان
شماره امداد خودرو سیار همدان

 

 

دارای تجهیزات لازم

شرکت‌هایی که خدمات امدادخودرو را ارائه می‌دهند، باید از تجهیزات استانداردی برای تعمیر خودروها استفاده کنند. درصورتی‌که این تجهیزات کافی نباشند، مشکل خودرو برطرف نخواهد شد و با این حساب باید با شماره امداد خودرو سیار همدان تماس گرفته و مشکل خود را سریع رفع کنید.

ناگفته نماند که از امکانات مهم دیگر امدادخودرو پایتخت می‌توان به 35 دستگاه نیسان یدک‌کش، 12 دستگاه خودروبر کفی، 4 دستگاه سنگین جرثقیل خودرو در همدان و 5 دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین برای انواع خدمات خودرویی اشاره کرد.

پاسخگویی سریع همه‌وقت با شماره امداد خودرو سیار همدان

امدادخودرو پایتخت با پاسخگویی شبانه‌روزی 1693 بدون کد در سراسر استان برای ارائه خدمات خود محدود به زمانی خاص یا محدود مکانی نیست و در هر مکان و هر لحظه در دسترس است.

همیشه دردسترس‌بودن

امدادخودرو پایتخت به‌صورت همیشگی در دسترس افراد بوده در صورت مواجه‌شدن خودرو با مشکل، کافی است با شماره امداد خودرو سیار همدان تماس بگیرید.

درصورتی‌که امدادخودرو پایتخت در دسترس نبود یا به‌موقع حاضر نشد، می‌توانید با شماره‌تلفن بازرسی و شکایات 34222224 ـ 081 تماس گرفته و نسبت به تأخیر آن‌ها اقدام کنید.

سریع حاضرشدن در محل با شماره امداد خودرو سیار همدان

زمانی که خودرو منجر به نقص فنی می‌شود می‌بایست با نزدیک ترین امداد خودرو سیار در همدان تماس بگیرید تا امدادخودرو در زمان کوتاهی به محل خودرو شما فرستاده شود و به تعمیر خودرویتان شما رسیدگی کند.

مهم‌ترین خدمات امداد خودرو سیار همدان

خدماتی که توسط امداد خودرو همدان انجام می‌شود، بسیار متنوع و کارآمد است که با حضور مدیرعامل و نیروهای شرکت در تمامی طرح‌های اربعین حسینی، نوروزی، زمستانی و همکاری با نیروهای پلیس‌راه و راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی استان خدمات همه‌جانبه را برای شما بزرگواران فراهم می‌کنند.

مهم‌ترین خدمات امداد خودرو سیار همدان
شماره امداد خودرو سیار همدان

 

 

رساندن سوخت به خودرو

یکی از مشکلاتی که اصولاً خودروها ممکن است در جاده‌ها با آن مواجه شوند، تمام‌شدن سوختشان است. برای رفع این مسئله بهترین کار تماس با شماره نزدیک ترین امداد خودرو سیار در همدان است. شرکت امدادخودرو پایتخت سوخت مناسب اتومبیل اعم از بنزین و گازوئیل را سریعاً به شما می‌رساند.

جابه‌جایی سریع خودرو با شماره امداد خودرو سیار همدان

ممکن است خودرو شما بنا به مشکلاتی در جاده قادر به روشن‌شدن، حرکت نباشد یا اینکه در آن محل بدون داشتن امکاناتی نتوان آن را به‌درستی تعمیر کرد.

در این صورت می‌توان با استفاده از خدمات باکیفیت یدک کش همدان خودرو را به تعمیرگاه مرکزی شرکت امدادخودرو پایتخت در مرکز استان، میدان عاشورا ابتدای بلوار رفسنجانی، جنب باسکول مهدیه، مجتمع تعمیرگاهی پایتخت برد و از خدمات حمل خودرو نهایت استفاده را برد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعمیر برق خودرو

پس از ارائه خدمات حمل خودرو همدان نوبت به خدمات تعمیر برق خودرو می‌رسد که امری بسیار مهم و ویژه است. در اغلب مواقع برق خودرو منجر به مشکلاتی شده که هیچ‌کدام از چراغ‌های آن روشن نمی‌شود؛ بنابراین باید هرچه سریع‌تر با شماره استادکار امداد خودرو در همدان تماس گرفته و درخواست کمک کنید.

علاوه بر این می‌توانید حضوری هم به آدرس دفتر شرکت امدادخودرو همدان واقع در میدان فردوسی، کوچه روشن پلاک 13 بروید و در آن جا مشکل برق خودروی خود را رفع کنید.

تعمیرات قطعات اصلی خودرو

اگر خودروی شما به دلایل مختلفی مانند خرابی انژکتور، خرابی بخش سوخت‌رسانی در جاده متوقف شود، تیم امدادخودرو پایتخت که شامل فروشگاه قطعات یدکی خودروهای ایران‌خودرو سایپا و قطعات مصرفی خودروهای چینی و کره‌ای است، به شما در این زمینه کمک شایانی می‌کنند.

به‌علاوه خدمات شبانه‌روزی تعمیرگاه شرکت امدادخودرو پایتخت به‌تمامی خودروهای ایرانی و خارجی شامل مکانیکی، جلوبندی، باطری‌سازی، صافکاری، نقاشی و تعداد 9 دستگاه خودرو امدادی دو‌منظوره جهت خدمات تعمیرات قطعات خودرو در محل و استقرار در پایگاه‌های ثابت جاده‌ای نیز در خدمت شما است.

شارژ یا تعویض باطری

اگر باطری خودرویتان خالی شد و در جاده متوقف شدید، مجموعه امداد خودرو سیار در همدان پایتخت با تجهیزات و ابزارهای مناسب به‌سرعت باطری خودرو را پر شارژ کرده و خیال شما را بابت این موضوع مهم راحت خواهد کرد.

جدول زیر لیست قیمت اجاره جرثقیل همدان تا 100 تن طبق مصوبه جرثقیل‌داران ایران در سال 1403 منتشر شده است.

نوع جرثقیل قیمت روزانه (میلیون تومان) قیمت ماهانه (میلیون تومان) در 26 روز یا 234 ساعت
10 تن کفی دار 12 200
20 تن 10 180
30 تن 14 220
40 تن 17 270
50 تن 20 310
60 تن 24 340
70 تن 30 405
80 تن 35 450
90 تن 40 510
100 تن 50 550
شارژ یا تعویض باطری
شماره امداد خودرو سیار همدان

امداد خودرو پایتخت؛ یار همیشگی شما در دل جاده‌ها

شرکت امدادخودرو پایتخت به‌صورت ۲۴ ساعته با داشتن تیمی متخصص، به‌سرعت بالا و با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود، خدمات امدادرسانی را در محل موردنظر به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت با داشتن سامانه‌ مدیریتی منحصربه‌فرد آماده هرگونه خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز است.

کلام پایانی

در این مقاله توضیحاتی درباره امدادخودرو سیار همدان و ویژگی‌هایی درباره آن‌ ارائه داده شد. دانستیم که امدادخودرو یک سازوکار بسیار مهم برای ایجاد آرامش و رفع مشکلات فنی اتومبیل‌هاست.

شما می‌توانید در صورت وقوع اتفاقات حین رانندگی با شماره امداد خودرو سیار همدان تماس بگیرید و از امدادگران ماهر کمک‌های لازم را دریافت کنید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

سؤالات متداول

  1. امداد خودرو سیار چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ارائه خدمات امدادرسانی به اتومبیل‌های آسیب‌دیده به‌صورت سیار در هر نقطه از شهر، روستا یا حتی در دورافتاده‌ترین جاده‌ها

  1. امدادخودرو پایتخت شامل چه تجهیزاتی است؟

 35 دستگاه نیسان یدک‌کش، 12 دستگاه خودروبر کفی، 4 دستگاه سنگین جرثقیل خودرو و 5 دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین

  1. مطمئن‌ترین امدادخودرو جاده‌ای چه امدادخودرویی است؟

امداد خودرو پایتخت

سایر مقالات:

امداد خودرو ایران خودرو همدان-امداد پرسنل باتجربه در کمتراز15 دقیقه
امداد خودرو سایپا همدان- امداد رسانی در 50 جایگاه امداد رسانی
امداد خودرو عوارضی همدان- شماره تماس و امداد سریع با امداد خودرو پایتخت
شماره امداد خودرو همدان-امداد رسانی در 24ساعت شبانه روز
جرثقیل خودرو در همدان- امدادرسانی در 7روز هفته و 24 ساعته
شماره جرثقیل خودرو در جاده همدان سنندج-امداد 24 ساعته!
شماره یدک کش جاده همدان سنندج-دسترسی 24 ساعته به یدک کش های پایتخت
شماره یدک کش همدان- 09182184050 دسترسی شبانه روزی به یدک کش
مکانیک سیار جاده همدان سنندج-09182184050-پرسنل مجرب و پای کار
مکانیک سیار جاده همدان ساوه-خدمات 24 ساعته به شما و دیگر رانندگان

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *