استخدام کارشناسان

چرا «آباد امداد پایتخت» را انتخاب کنیم؟

امداد خودرو پایتخت همدان در زمینه امدادرسانی به شکل شبانه روز و به کارگیری مکانیک‌های بسیار حرفه‌ای و مجرب برای خدمت رسانی به شهروند‌های همدان از سال ۱۳۸۹ آغاز به فعالیت کرده و در سال‌های گذشته نام و اعتبار خوبی از خود به جای گذاشته و در تلاش است که بتواند خدمات به روز و سریع در هر نقطه از شهر را فراهم آورد.

آنچه در مورد خدمات ما بهتر است بدانید!

در مشکلات خودرویی شما، کنارتان هستیم!
با تلاش و همت پرسنل مجموعه مان، اعتبار کاری امداد خودرو پایتخت بسیار بالا بوده و دارای مقبولیت زیادی در میان افراد است.
امداد خودرو پایتخت همواره در تلاش است تا هیچ خودرو و اتومبیلی در جاده خراب و تنها باقی نماند.
شما مشتریان گرامی بعد از پایان کار و تعمیرات خودرو توسط افراد متخصص و مکانیک های سیار امداد خودرو همدان، می‌توانید گزارش عملکرد و بازدید از خودروتان و تعمیرات لحاظ شده را مشاهده کرده و سپس در صورت تایید، به امداد خودرو پایتخت امتیاز بدهید.

 

خدمات مجموعه ما شامل عوض کردن روغن خودرو، تعمیرات مربوط به سیستم سوخت رسانی اتومبیل، عوض کردن لنت ها، یدک کشی، تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ، خودروبر، مکانیک سیار، تعمیرات مربوط به سیستم ترمز و دیسک ها، بنزین سیار، باطری به باطری و پنچرگیری است.
مجموعه ما با بیش از چندین سال سابقه ی کاری امدادی در خدمت شما مردم عزیز و مشتریان گرامی است.
بر آنیم که خدمات امدادی استاندارد و مطلوبی را در اختیار شما هموطنان عزیز و گرامی قرار دهیم.
ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آن هم با قیمت مصوب اتحادیه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستیم.
عملکرد خوب امداد خودرو پایتخت را می توانید از نظرات 5 ستاره مشتریان ما در همین سایت مشاهده بفرمایید.

خدمات ما شامل یدک کش خودرو ، خودروبر یا خودرو سوار ، کفی خودروبر ، مکانیک سیار ، امداد بنزین سیار ، باتری به باتری و امداد پنچری در شهر همدان است.

1

تماس با شرکت

2

بررسی مشکل

3

شروع رفع مشکل

4

تکمیل پروژه

درباره ما

امداد خودرو پایتخت همدان

شرکت امداد خودرو پایتخت همدان

شماره ثبت : ۱۱۸۴۵

سال تاسیس: ۱۳۸۹

شماره مجوز وزارت صمت : ۰۴۶۷۹۳۰۹۹۴

مدیرعامل : حمید ترک

این شرکت دارای مجوز رسمی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان بوده که همواره و در طول شبانه روز آماده ارائه خدمات به مسافران و کاربران جاده‌ای در سطح محور‌های مواصلاتی استان همدان است.

امداد خودرو پایتخت همدان در زمینه امدادرسانی به شکل شبانه روز و به کارگیری مکانیک‌های بسیار حرفه‌ای و مجرب برای خدمت رسانی به شهروند‌های همدان از سال ۱۳۸۹ آغاز به فعالیت کرده و در سال‌های گذشته نام و اعتبار خوبیa از خود به جای گذاشته و در تلاش است که بتواند خدمات به روز و سریع در هر نقطه از شهر را فراهم آورد.

تیم حرفه‌ای و تخصصی که در هر زمان و در هر لحظه‌ای می‌توان به آن اعتماد کرد که به موقع در صحنه حاضر باشند.

 

 

برای اطلاع از جزییات بیشتر فعالیت‌های این مجوعه بر آن شدیم تا گفت و گویی را با حمید ترک، مدیرعامل شرکت امداد خودرو پایتخت همدان داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت امداد خودرو پایتخت همدان با اشاره به فعالیت این شرکت در محور‌های ارتباطی استان گفت: این مجموعه در محور‌های زیرپوشش شامل آزادراه همدان – ساوه (رفت و برگشت)، همدان – کرمانشاه (باند رفت و برگشت)، جاده قدیم ساوه، محور علیصدر، محور ملایر به نهاوند و محور جوکار به تویسرکان فعالیت‌های خدماتی خود را به مشتریان ارائه می‌دهد. حمید ترک افزود: پایگاه‌های ثابتی نیز در آزادراه همدان – ساوه و همدان – کرمانشاه وجود دارد که نیرو‌های این شرکت به شکل شبانه روزی در این مراکز فعال هستند. وی تأکید کرد: همچنین برخی خدمات تعمیر در محل را نیز برای مشترکان در داخل شهر انجام می‌دهیم، به این صورت که افرادی که با شرکت تماس می‌گیرند ۵۰ تا ۶۰ درصد کار آن‌ها نیازی به حمل ماشین و پرداخت هزینه نیست و همه خدمات در محل انجام می‌شود.

ــ نظرات ــ

چه گفتن مشتریان ما