شماره تماس امداد خودرو همدان

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

آیا در انتخاب تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج تردید دارید؟ در این زمان می‌توانید با شماره ۱۶۹۳ امداد خودرو پایتخت تماس حاصل نمایید تا امدادگران در کمتر از زمان ۲۰ دقیقه خود را به محل برسانند.

اگر به دنبال هزینه تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج، تعمیرگاه تخصصی شبانه روزی سایپا در جاده همدان سنندج و… هستید، امداد خودرو پایتخت بهترین انتخاب برای شما است.

آشنایی با تعمیرگاه شبانه روزی همدان سنندج

تعمیرگاه‌هایی که به‌صورت شبانه‌روزی باز بوده و دائم در حال خدمات تعمیر به مشتریان هستند را تعمیرگاه ۲۴ ساعته می‌گویند. امدادخودرو پایتخت با پاسخگویی شبانه‌روزی 1693 بدون کد در سراسر استان آماده فعالیت‌های همه‌جانبه بوده تنها کافی است با آن‌ها تماس گرفته و درخواست تعمیر خودروی خود را بدهید.

مهم‌تر اینکه امدادخودرو پایتخت با تعداد 9 پایگاه ثابت در محورهای (آزادراه همدان ساوه) (محور همدان کرمانشاه) (همدان سنندج) (همدان ملایر) (همدان رزن) مستقر شده‌اند.

مزایای تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

تعمیرگاه شبانه‌روزی همدان سنندج برای رسیدگی به مشکلات خودروی شما در هر زمان و همه ساعته تأسیس شده و خدمات مختلفی ارائه می‌دهند؛ پس برای حل مشکل می‌توانید با شماره تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان تماس حاصل فرمایید.

خدمات شبانه‌روزی تعمیرگاه شرکت امدادخودرو پایتخت به‌تمامی خودروهای ایرانی و خارجی شامل مکانیکی، جلوبندی، باطری‌سازی صافکاری، نقاشی و تعداد 9 دستگاه خودرو امدادی دو‌منظوره جهت خدمات تعمیر در محل و استقرار در پایگاه‌های ثابت جاده‌ای در حال فعالیت هستند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

دسترسی خدمات

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج با درک این‌که مشکلات خودرو زمان نمی‌شناسد، ولی در هر مواقعی رخ می‌دهد. در صورت نارضایتی در زمینه ارائه خدمات مکانیکی خودرو می‌توانید با تلفن بازرسی و شکایات 34222224 ـ 081 تماس گرفته و به مشکل فوق رسیدگی کنید.

از امکانات دیگر امدادخودرو پایتخت می‌توان به 35 دستگاه نیسان یدک‌کش، 12 دستگاه خودروبر کفی، 4 دستگاه جرثقیل سنگین و 5 دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین می‌تواند به شما در بسیاری از موارد مربوط به خدمات خودرو کمک کند.

تعمیرات اضطراری

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

تعمیرگاه شبانه‌روزی همدان سنندج آماده است تا به‌سرعت تمام مشکلات خودرو از جمله خرابی موتور، مشکلات انتقال مانند جریان برق ماشین، مشکلات ترمز، خرابی‌های الکتریکی و سوختی ماشین رسیدگی کند.

اگر در شرایط اضطراری نیاز بود خودرو را به تعمیرگاه ببرید، می‌توانید برای انتقال آن به آدرس تعمیرگاه مرکزی شرکت امدادخودرو پایتخت در مرکز استان، میدان عاشورا ابتدای بلوار رفسنجانی، جنب باسکول مهدیه، مجتمع تعمیرگاهی پایتخت مراجعه کرده و به حل مشکل خودرو خود رسیدگی کنید.

مکانیک سیار ماهر

اغلب مکانیک‌های سطح یک شهر چه سیار چه معمولی قادر به تعمیرکردن مدل‌های مختلفی از ماشین‌ها نیستند، اما در تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج به دلیل اضطراری بودن شرایط مشتریان این کار فقط از عهده مکانیک‌های شبانه‌روز سیار این تعمیرگاه برمی‌آید.

مکانیکی سیار شبانه روزی جاده همدان سنندج در مورد سیستم‌های مختلف خودرو از جمله مدل‌های معمولی و پایین تا مدل‌های بالا آگاه بوده و می‌توانند به‌راحتی آن‌ها را عیب‌یابی کنند.

تجهیزات گسترده

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

تعمیرگاه شبانه‌ روزی همدان سنندج مجهز به طیف گسترده‌ای از ابزارها و تجهیزات لازم برای تشخیص و رفع مشکلات خودرو هستند، می‌توانید با گرفتن شماره تعمیرگاه در جاده همدان سنندج از بهترین تجهیزات لازم بهره‌مند شوید.

علاوه بر این شرکت امدادخودرو پایتخت نیز دارای فروشگاه قطعات یدکی خودروهای ایران‌خودرو، سایپا و قطعات مصرفی خودروهای چینی و کره‌ای با بهترین کیفیت نیز است.

شماره تماس امداد خودرو همدان

راحتی کار تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

یکی دیگر از مزیت‌های بهترین تعمیرگاه شبانه روزی همدان سنندج، راحتی کاری است که به افراد ارائه می‌دهند. برای کسانی که برنامه‌های شلوغی دارند و خارج از ساعت کاری معمولی با مشکلات ماشین مواجه می‌شوند، تعمیرگاه ماشین جاده همدان سنندج گزینه خوبی برای آن‌ها است.

تعمیرات حساس

تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان سنندج

برخی از مشکلات خودرو بسیار حیاتی بوده و نیازمند توجه فوری برای جلوگیری از آسیب بیشتر یا ازکارافتادگی در یک‌زمان مشخص هستند. تماس با شماره تعمیرگاه جاده ‌ای جاده همدان سنندج موجب می‌شود بدون معطلی از این تعمیرات بهره ببرید.

برای تسریع در روند رفع مشکل خودرویتان می‌توانید به‌صورت حضوری به آدرس دفتر شرکت امدادخودرو همدان در میدان فردوسی کوچه روشن پلاک 31 مراجعه کرده و هر چه سریع‌تر به مشکلات ضروری ماشین خود اقدام کنید.

اطمینان خاطر برای مشتریان

ایران خودرو در جاده همدان سنندج

دانستن این موضوع که یک تعمیرگاه ایران خودرو جاده همدان سنندج به‌صورت شبانه‌روزی در دسترس است، می‌تواند اطمینان خاطر زیادی برای افراد فراهم کند. چه اواخر شب یا اوایل صبح در هر ساعتی با گرفتن شماره تعمیرگاه شبانه روزی ایران خودرو در جاده همدان سنندج مشکلات خودرو را برطرف کنید.

در جدول زیر هزینه خدمات پنچرگیری در تعمیرگاه‌ شبانه ‌روزی جاده همدان سنندج را به صورت حدودی برایتان ارائه داده‌ایم.

خدمات قیمت (تومان)
پنچرگیری خودرو داخلی 300000
پنچرگیری خودرو خارجی 260000
پنچرگیری شاسی‌بلند 300000
رمپ پارکینگ برای حمل خودرو ایرانی 250000
رمپ پارکینگ برای حمل خودرو خارجی 350000
رمپ پارکینگ برای حمل خودرو شاسی‌بلند 450000

شماره تماس امداد خودرو همدان

امدادخودرو پایتخت؛ هم‌سفری ایده‌آل در جاده‌ها

درصورتی‌که به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی شبانه روزی ایران خودرو در جاده همدان سنندج هستید، پیشنهاد نخست ما به شما امداد خودرو همدان است. امدادخودروی پایتخت یکی از شناخته‌شده‌ترین مجموعه‌های حمل خودرو همدان همچون جرثقیل خودرو در همدان و یدک کش همدان به شمار می‌رود.

تیم امدادخودرو پایتخت با حضور مدیرعامل و نیروهای شرکت در تمامی طرح‌های اربعین حسینی، نوروزی، زمستانی و همکاری با نیروهای پلیس‌راه و راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی استان فعالیت کرده و همچنان مشغول به ارائه خدمات برای شما عزیزان هستند.

نتیجهگیری

در پایان باید گفت زمانی که وسیله‌ نقلیه‌ای خراب می‌شود و تخصص کافی برای تعمیر آن نداریم قطعاً به یک تعمیرگاه‌ شبانه ‌روزی جاده همدان سنندج نیاز پیدا خواهیم کرد تا به‌خوبی مشکل وسیله نقلیه را تشخیص داده و به تعمیر آن بپردازد.

سؤالات متداول

  1. ارائه خدمات تعمیرگاه شبانه‌روزی همدان سنندج چگونه است؟

به صورت 24 ساعته

  1. در تعمیرات اضطراری خودرو به چه مشکلاتی رسیدگی می‌شود؟

خرابی موتور، جریان برق ماشین، مشکلات ترمز، خرابی‌های الکتریکی و سوختی ماشین

  1. آیا تعمیرگاه‌های سطح شهر قادر به تعمیرکردن انواع ماشین‌ها به صورت 24 ساعت هستند؟

خیر باید از خدمات تعمیرگاه‌های شبانه‌روزی استفاده کنید.

سایر مقالات:

مکانیک سیار جاده همدان سنندج-09182184050-پرسنل مجرب و پای کار
مکانیک سیار جاده همدان ساوه-خدمات 24 ساعته به شما و دیگر رانندگان
تعمیرگاه شبانه روزی جاده همدان کرمانشاه-09182184050- آمادگی شبانه روزی جهت امداد رسانی
شماره خودروبر جاده همدان سنندج- تماس سریع با 09051846131
امداد خودرو جاده همدان کرمانشاه- شماره تماس اضطراری و 24 ساعته
امداد خودرو جاده ای در جاده همدان ساوه-آماده امدادرسانی در 24 ساعت شبانه روز
امداد خودرو جاده ای در همدان-امداد رسانی 24 ساعته در تمامی جاده های استان
امداد خودرو جاده همدان ساوه-حضور در محل در کمتراز 15 دقیقه
شماره جرثقیل خودرو در جاده همدان ساوه- امداد رسانی 24 ساعته
مکانیک سیار جاده همدان کرمانشاه-حضور در محل کمتراز 20 دقیقه

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *