شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو سایپا کبودرآهنگ

آیا به دنبال شماره امداد خودرو سایپا کبودرآهنگ هستید؟ با شماره 09188167940 تماس حاصل کنید تا متخصصان امداد خودرو پایتخت در کمتر از 20 دقیقه در صحنه حاضر شوند و شما را یاری کنند. با شماره تماس امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ دیگر نگران خرابی ماشین خود در هر نقطه از استان همدان و جاده‌های اطراف نباشید!

خدمات امداد خودرو سایپا کبودرآهنگ

از طریق تماس با شماره نزدیک ترین امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ می‌توانید خدمات متنوع امداد خودرو پایتخت را دریافت کنید. این خدمات در زمان ارائه مشاوره امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ نیز مطرح می‌شوند.

پنچرگیری سیار

در هر کجای استان همدان و جاده‌های مواصلاتی بوده و به خدمات پنچرگیری نیاز داشته باشید، تماس با شماره امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ بهترین راهکار است. از مهم‌ترین علائم پنچری لاستیک ماشین می‌توان به شنیده شدن صداهای غیرعادی از لاستیک و کشیده شدن فرمان به یک سمت اشاره کرد.

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد باتری

خرابی باتری ماشین بخصوص در فصول سرد از رایج‌ترین مشکلات خودرو است؛ بنابراین نزدیکترین امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ می‌تواند در این مواقع به داد شما برسد. قبل از خرید باتری ماشین به نشان استاندارد آن توجه کنید که کمتر با خرابی آن روبرو شوید.

سوخت‌رسانی سیار

تمام شدن ناگهانی سوخت در جاده بسیار ناخوشایند است. بهترین امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ به شما کمک می‌کند تا در این موارد در مدت زمان کمی به سوخت دسترسی پیدا کنید.

تعویض روغن ماشین

در صورتی که تعویض روغن ترمز یا روغن موتور ماشین شما به موقع انجام نشود، خرابی‌هایی را به بار خواهد آورد؛ اما اگر با چنین مشکلی مواجه شدید و به امدادرسانی فوری نیاز داشتید، نگران نباشید! امداد خودرو سایپا با تجربه درکبودرآهنگ به شما کمک خواهد کرد.

خدمات قفل و سوئیچ

اگر سوئیچ شما داخل قفل ماشین گیر کند یا به طور کامل بشکند، چه کار می‌کنید؟ چاره شما، تماس با امداد خودرو سایپا پایتخت است تا خرابی بیشتری برای خودرو شما به بار نیاید.

هزینه امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ

برای اینکه به امداد خودرو سایپا ارزان در کبودرآهنگ دسترسی داشته باشید، باید عوامل دیگری که بر هزینه خدمات امداد خودرو تأثیر می‌گذارند را هم بررسی کنید. یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر هزینه امداد خودرو سایپا کبودرآهنگ، کیفیت خدمات ارائه‌شده است.

امداد خودرو پایتخت؛ یار و یاور شما در لحظات سخت!

جهت دسترسی به خدمات باکیفیت امداد خودرو همدان در این استان و جاده‌های مواصلاتی آن، امداد خودرو پایتخت بهترین انتخاب است؛ زیرا سریع‌ترین خدمات حمل خودرو همدان، یدک کش همدان و جرثقیل خودرو در همدان را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌دهد.

در آخر

یکی از خدمات مهم مجموعه امداد خودرو پایتخت، خدمات مربوط به امداد خودرو سایپا کبودرآهنگ است. شما می‌توانید خدمات پنچرگیری، سوخت‌رسانی، یدک کش، حمل خودرو، خدمات قفل و سوئیچ، تعویض روغن موتور یا روغن ترمز و… را در مدت زمان کم از پایتخت بخواهید.

سؤالات متداول

  1. شماره امداد خودرو سایپا در کبودرآهنگ چقدر است؟

09188167940

  1. چه زمانی لاستیک ماشین به پنچرگیری نیاز دارد؟

صداهای غیرعادی از لاستیک و کشیده شدن فرمان به یک سمت

  1. رایج‌ترین خدمات امداد باتری پایتخت چیست؟

باتری به باتری

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *