امداد خودرو رزن

امداد خودرو رزن


شماره تماس امداد خودرو همدان

راهنمای 0 تا 100 استفاده از خدمات امداد خودرو رزن

امداد خودرو رزن یکی از معتبرترین امدادخودروهای موجود در همدان است. با گسترش روزافزون تکنولوژی استفاده از خودروها به حداکثر میزان خود رسیده است. امداد خودرو پایتخت به‌عنوان امداد خودرو رزن خدمات باکیفیت و مطمئن خود را ارائه می‌دهد.

امداد خودرو پایتخت در کمتر از 20 دقیقه می‌تواند خود را به شما برساند و با استفاده از شماره تماس امداد خودرو رزن 1693 شما می‌توانید با کارشناسان مربوطه در هر ساعتی از شبانه‌روز تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید. یکی از ویژگی‌های برتر این امداد خودرو این است که در 9 پایگاه ثابت کشور ایران مستقر هستند.

چه زمانی باید به خدمات امداد خودرو رزن مراجعه کنیم؟

شاید اکنون برایتان سؤال باشد که چه زمانی باید با امداد خودرو تماس گرفت؟ اگر وسط جاده ماشینتان خراب شده و سردرگم شده‌اید که باید چه کاری انجام دهید، بهتر است با کارشناسان و متخصصان فنی امداد خودرو پایتخت تماس بگیرید و از آنها مشورت بخواهید.

امداد خودرو پایتخت در کلیه محورهای استان همدان وجود دارند. 35 نیسان یدک‌کش، 12 دستگاه خودرو بر کفی، 5 دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین و 4 دستگاه جرثقیل سنگین وجود دارند. امداد خودرو رزن در کمترین زمان ممکن متوجه وجود نقص فنی در خودرو شما می‌شود.

اگر نقص فنی که در ماشین شما به وجود آمده است جزئی و حاد نیست، متخصصان مربوطه در همان محل اقدام به تعمیر آن می‌کنند؛ اما درصورتی‌که خودرو شما با یک مشکل جدی روبرو شده باشد، این امداد خودرو با  استفاده از یک خودرو بر، خودروی شما را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه موجود می‌رساند و اقدامات لازم را برای خودرو شما به کار می‌گیرد.

رایج ترین خرابی های خودرو

خراب ‌شدن ماشین در وسط جاده از مشکلاتی است که هر راننده‌ای دست‌کم یک‌بار با آن روبرو شده است، در این مواقع است که شما باید از راهنمای یک متخصص کاربلد استفاده کنید. در اولین قدم بهتر است دستورالعمل‌های هنگام خرابی خودرو را در نظر بگیرید و آرامش خود را حفظ کنید.

مشکلات رایجی می‌تواند باعث ایجاد خرابی ماشین در وسط جاده شود. از مشکلات رایج در هنگام خراب‌شدن ماشین می‌تواند به موارد زیر اشاره کرد:

رایج ترین خرابی های خودرو
امداد خودرو رزن

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

روشن‌شدن چراغ چک

روشن‌شدن چراغ چک از مشکلات بسیار رایج در خرابی‌های ماشین است. اگر با این مشکل روبرو شده‌اید، شما واحد کنترل موتور خودروتان با مشکل روبرو شده است و از جایی که بیشتر از 200 کد هشدار احتمالی برای این مشکل وجود دارد، بهتر است به یک تعمیرکار مجرب یا امداد خودرو کاربلد منبع مشکل خود را بررسی کنید.

آیا وسط جاده همدان – سنندج با این مشکل روبرو شده‌اید؟ بهتر است با امداد خودرو پایتخت تماس بگیرید و از آنها در مورد برطرف‌شدن این مشکل مشورت بخواهید.

صاف‌شدن لاستیک

خودروهایی که لاستیک‌هایشان با مشکل ساییدگی روبرو شده است باعث می‌شوند تا به‌سختی ماشین متوقف شود و به علت در فصول زمستان مشکلات زیادی را می‌تواند برای راننده ایجاد کند.

این مشکل باعث ایجاد پدیده هیدروپلنینگ می شود. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که سفر کاری بیشتری پیشرو دارد و تجربه خراب‌شدن خودرو با این مشکل را داشته‌اید. بهتر است برای رفع این مشکل از امداد خودرو استفاده کنید.

خرابی دینام

دینام قطعه‌ای بسیار مهم در خودرو است که بعد از روشن‌شدن خودرو باعث روشن‌شدن تمام سیستم‌های الکترونیکی نیز می شود. تأمین شارژ باطری نیز به عهده دینام است. در صورت خراب‌شدن دینام، ازبین‌رفتن باطری و سایر مشکلات جانبی دردسرساز می شود.

لرزش فرمان

حتماً با لرزش فرمان هنگام رانندگی مواجه شده‌اید، این مشکل دو علت اساسی دارد. اگر زمانی که سرعت خودرو به بالا می‌رود این مشکل ایجاد می شود، مشکل تعادل لاستیک یا چرخ وجود دارد. اما اگر در سرعت پایین نیز این مشکل ایجاد می شود حتماً باید به یک تعمیرکار ماهر خودرو خود را بسپارید یا از او مشورت بخواهید.

صدای جیرجیر خودرو

قسمت متحرک خودرو از قسمت‌هایی است که هر راننده باید به آن توجه بسیار خاصی داشته باشد. سیستم ترمز بعد از یک مدت زمانی فرسوده می شود. در صورت بروز هر گونه صدای جیرجیر بهتر است یک مکانیک حرفه‌ای آن را بررسی کند.

اصطکاک موجود در بین دو قطعه می‌تواند خبر از خرابی لنت‌های خودرو نیز باشد، اگر لنت خودروهایتان خراب شده است حتماً در تعویض آن تعلل نکنید و دست بجنبانید.

مشکلات زیادی می‌تواند باعث خرابی در خودروی شما شود. اینها تنها چند نمونه رایج از مشکلاتی بود که ممکن است برای هر راننده‌ای در جاده پیش بیاید. حتماً در صورت خراب‌شدن ماشین وسط جاده با یک امداد خودرو کاربلد تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

انواع خدمات امداد خودرو رزن

یکی از اهداف اصلی امداد خودرو رزن ارائه خدمات بسیار سریع و باکیفیت در انواع مختلفی از خدمات است که شما می‌توانید با خیال راحت خودروی خود را به این امداد خودرو بسپارید. فقط کافی است تلفن خود را بردارید و با متخصصان مربوطه تماس بگیرید تا سریع خودشان را به شما برسانند.

متخصصان موجود در این امداد خودرو با استفاده از بهترین تجهیزات و قطعات خیال شما از بابت تحویل سالم و هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه مطمئن می‌سازد. انواع خدمات امداد خودرو رزن عبارت‌اند از:

انواع خدمات امداد خودرو رزن
امداد خودرو رزن

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

حمل خودرو

امداد خودرو پایتخت در زمینه حمل خودرو خدماتی را ارائه می‌دهد که در زمانی که خودروی شما به دلایلی مانند تصادف، خرابی، یا نیاز به انتقال به محل دیگر، قادر به حرکت نباشد، ارائه می‌شود.

این خدمت به شما کمک می‌کند تا خودروی خود را به مقصد موردنظر منتقل کنید. امداد خودرو رزن به‌صورت جاده‌ای یا با استفاده از کامیون‌ها یا خودروهای ویژه برای این منظور انجام شود.

جرثقیل ماشین بر در رزن

امداد خودرو پایتخت با ارائه خدمات جرثقیل ماشین بر، خدمتی است که درصورتی‌که خودروی شما به دلایلی مانند تصادف، خرابی یا نیاز به انتقال به محل دیگر، نیاز به حمل با جرثقیل (تاک تراکتور) داشته باشد، ارائه می‌شود.

امداد خودرو پایتخت با داشتن بهترین نوع جرثقیل می‌تواند یک نوع ماشین برای حمل و جابه‌جایی خودروها و وسایل سنگین را با دسته‌های آهنی بزرگ و کابل‌های خاص را بلند و جابه‌جا کند.

امداد خودرو شبانه‌روزی

امداد خودرو پایتخت این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که خدمات شبانه‌روزی تعمیرگاه شرکت امدادخودرو پایتخت  به‌تمامی خودروهای ایرانی و خارجی  شامل مکانیکی، جلوبندی، باطری‌سازی، صافکاری، نقاشی را شامل می‌شود.

تعداد ۹ دستگاه خودرو امدادی دو‌منظوره جهت خدمات تعمیر در محل و استقرار در پایگاه‌های ثابت جاده‌ای در تمامی محل‌های استقرار امداد خودرو رزن وجود دارند.

امداد خودرو سیار رزن

امداد خودرو رزن دارای امداد خودرو سیار نیز است که یک نوع خدمت حمل‌ونقل است که در صورت وقوع حوادث مانند تصادف، خرابی، خودروی به‌هم‌ریخته یا مشکلات فنی در جاده، به شما کمک می‌کند. در این خدمت، تکنسین‌های ماهر به شما در محل حادثه یا خرابی موجود در جاده، خدمات تعمیر و پیشرفته را ارائه می‌دهند.

این خدمت به شما کمک می‌کند تا در موقعیت‌های ناگهانی که خودرو شما از کار بیفتد، به‌سرعت و با حداقل اختلال به جاده بازگردید. خدماتی مانند؛ تعمیرات فوری خودرو، تعویض لاستیک، سوخت‌رسانی، باطری، انتقال خودرو، باز کردن درهای قفل شده است که این امداد خودرو در سریع‌ترین زمان آنها را برای شما تعمیر می‌کنند.

امداد خودرو سیار رزن
امداد خودرو رزن

 

 

یدک‌کش رزن

یدک‌کش در امداد خودرو پایتخت یک نوع خودروی ویژه است که برای حمل و جابه‌جایی خودروها در مواقعی مانند تصادف، خرابی، نقص فنی یا تعمیرات، به کار می‌رود. این خودروها دارای تجهیزات خاصی هستند که به آنها امکان برداشتن و حمل خودروهای سنگین و سبک را می‌دهد.

یدک‌کش رزن دسته‌های مختلفی دارد که هر کدام از آنها دارای قطعات بسیار باکیفیت است که خودروهای معیوب را با استفاده از یک ارتفاع مناسب مستقیم بلند کرده و آنها را به تعمیرگاه نزدیک محل می‌رسانند. یدک‌کش جاده همدان رزن در تمامی جاده‌های موصول به استان همدان وجود دارند.

مکانیک سیار رزن

مکانیک سیار در امداد خودرو رزن حمل و تعمیر خودرو در محل مشتری را انجام می‌دهد. این خدمت به شما اجازه می‌دهد تا در مواقعی که خودروتان نیاز به تعمیرات یا خدمات فنی دارد، تکنسین ماهر را به محل خود فراخوانی کنید.

مکانیک سیار به‌صورت معمول با تجهیزات و ابزارهای لازم برای تعمیرات و خدمات انجام می‌دهد و این خدمت به شما امکان می‌دهد تا بدون نیاز به حمل خودرو به کارگاه، خدمات موردنظر را در محل دریافت کنید.

امداد باطری رزن

خدمات امداد خودرو در زمینه باطری نیز خدمت‌رسانی خود را انجام می‌دهد. این یک خدمت مهم در صنعت خودروها است که به شما در مواقعی کمک می‌کند که باطری خودروتان تخلیه شده یا مشکل داشته باشد. در این خدمت، تکنسین‌های ماهر به محل شما می‌آیند و با عملیات شارژ یا تعویض باطری، خودروتان را راه‌اندازی می‌کنند.

ویژگی‌های بهترین امداد خودرو در رزن

یک امدادخودروی معتبر و مطمئن دارای ویژگی‌های مختلفی است که شما می‌توانید از تمامی این ویژگی‌ها در امداد خودرو رزن بهره ببرید. ویژگی امدادخودروی مطمئن عبارت‌اند از:

 • پوشش گسترده: امدادخودروی مطمئن خدمات مختلفی را به هر یک از رانندگان ارائه می‌دهند. یدکشی، حمل با جرثقیل، امداد باطری، مکانیک سیار و…. ازاین‌قبیل هستند.
 • خدمات 24/7: امدادخودروی معتبر در 7 روز هفته 24 ساعت شبانه‌روز در جهت پوشش گسترده خود برای رانندگان هستند.
 • زمان پاسخگویی سریع: پاسخگویی سریع از ویژگی های اصلی و مهم در هر امداد خودرو است که حتما باید تماس مشتریان خود را در اولویت قرار دهند.
 • شبکه پوشش وسیع: یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی و مهم در امداد خودرو این است که حتماً باید امداد خودرو موردنظر در تمام محل‌های منتهی به شهر و روستا شبکه‌ای وسیع داشته باشند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند خود را به ماشین مورد نظر برسانند.
 • تکنسین‌های ماهر و مجرب: امداد خودرو موردنظر باید دارای متخصصان کاربلد و ماهری باشد که بتوانند از نظر فنی به تمام مشکلاتی که خودرو با آن روبرو شده است، شناخت و آگاهی داشته باشند.
 • شفافیت در هزینه‌ها: امداد خودرو موردنظر باید از همان ابتدا شما را با هزینه‌های جانبی و اصلی آشنا کند که در آخر هیچ نگرانی و استرسی از بابت هزینه‌ها نداشته باشند.

در نهایت، بهتر است قبل از انتخاب امداد خودرو، تحقیقات دقیقی انجام دهید و گزینه‌ای را انتخاب کنید که با نیازها و توقعات شما هماهنگ باشد.

مزایای استفاده از امداد خودرو رزن

این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از امداد خودرو رزن دارای مزایای منحصربه‌فرد و بسیار خاصی است. مزایای استفاده از امداد خودرو پایتخت عبارت‌اند از:

 • سرعت در خدمت‌رسانی
 • ایمنی در حمل خودرو
 • متخصصان ماهر و متعهد
 • کیفیت بالای خدمات‌رسانی
 • بهره‌گیری از مکان‌یابی هوشمند

امداد خودرو رزن بیش از 15 سال سابقه در زمینه خدمت‌رسانی و امدادگری به مردم عزیز ایران را دارد که حتی می‌توانند به شما مشاوره رایگان در خصوص رفع خرابی ماشینتان به شما بدهند. این امداد خودرو دارای به‌روزترین سیستم‌های امدادی برای ارائه‌دادن به شما هستند.

مزایای استفاده از امداد خودرو رزن
امداد خودرو رزن

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

آدرس و شماره ‌تلفن امداد خودرو رزن

شرکت امدادخودرو پایتخت دارای فروشگاه قطعات یدکی خودروهای ایران‌خودرو و سایپا و قطعات مصرفی خودروهای چینی کره‌ای است. امداد خودرو پایتخت با حضور مدیرعامل نیروهای شرکت در تمامی طرح‌های اربعین حسینی، نوروزی، زمستانی و همکاری با نیرو‌های پلیس‌راه و راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی  استان هستند.

شماره یدک‌کش رزن و تلفن خودرو بر رزن 1593 است. درصورتی‌که درخواست بازرسی یا شکایتی دارید می‌توانید به شماره ۳۴۲۲۲۲۲۴-081 تماس بگیرید و سوال خود را با متخصصان مطرح کنید.

امداد خودرو پایتخت؛ در سریع‌ترین زمان ممکن در کنار شما

اگر می‌خواهید از خدمات باکیفیت و مطمئن امداد خودرو برای خودروی خودتان استفاده کنید، بهتر است از امداد خودرو پایتخت بهره ببرید. کافی است فقط با این امداد خودرو تماس بگیرید و از ارائه خدمات فوق‌العاده امداد خودرو همدان لذت ببرید.

این امداد خودرو دارای بهترین یدک‌کش همدان است که چندین سال سابقه درخشان و طولانی دارند. حمل خودرو همدان نیز بهترین تجهیزات خاص و باکیفیت را ارائه می‌کنند. جرثقیل خودرو در همدان متشکل از افراد مجرب و متعهد است که همگی دوره‌دیده از مراکز فنی و حرفه‌ای معتبر کشور هستند.

در جدول زیر، آدرس امداد خودرو پایتخت به طور دقیق آورده شده است.

دفتر و تعمیرگاه امداد خودرو آدرس
تعمیرگاه مرکزی امداد خودرو پایتخت

 

آدرس تعمیرگاه مرکزی شرکت امدادخودرو پایتخت  در مرکز استان

میدان عاشورا ابتدای بلوار رفسنجانی جنب باسکول مهدیه مجتمع تعمیرگاهی پایتخت

 

دفتر شرکت امداد خودرو پایتخت

آدرس دفتر شرکت امدادخودرو پایتخت

همدان میدان فردوسی کوچه روشن پلاک ۳۱

سخن نهایی

امداد خودرو رزن بهترین امکانات و تجهیزات را در خصوص تعمیر و انتقالات خودرو در اختیار دارد. اگر ماشینتان در ‌فصل تابستان و وسط آزادراه تهران – ساوه خراب شده است، پیشنهاد می‌کنیم که از خدمات امداد خودرو پایتخت استفاده کنید.

این امداد خودرو با داشتن متخصصان کاربلد شما را به مقصد دلخواهتان بدون هیچ نگرانی می‌رساند. این امداد خودرو دارای 9 پایگاه ثابت در محورهای (آزادراه همدان ساوه) (محور همدان کرمانشاه) (همدان سنندج) (همدان ملایر) (همدان رزن) هستند.

سؤالات متداول

 1. آیا خدمات تعویض باطری در امدادخودرو رزن ارائه می‌شوند؟

بله یکی از خدمات این امداد خودرو، تعویض باطری و تعمیرات آن است.

 1. شماره تماس امداد خودرو رزن چقدر است؟

شماره‌ تماس امداد خودرو رزن 1693 است.

 1. آیا امداد خودرو پایتخت مکانیک سیار دارد؟

بله این امداد خودرو از بهترین تکنسین مکانیک سیار برخوردار است.

 

سایر مقالات:

شماره تماس امداد خودرو تویسرکان -خدمات امداد رسانی در 24 ساعته از شبانه روز
شماره تماس امداد خودرو اسد آباد- ارسال نزدیک ترین امداد رسان در کمتر از 20 دقیقه
امداد خودرو آزاد راه همدان – ارائه خدمات 24 ساعته در سریع‌ترین زمان!
امداد خودرو همدان آماده امداد رسانی 24 ساعته+ شماره تماس 
حمل خودرو همدان با 3 روش نوین-شماره تماس حمل خودرو
شماره تماس یدک کش همدان-قیمت بسیار مناسب1402-امدادرسانی در کمترین زمان
امداد خودرو کبودرآهنگ- 6 خدمت اصلی و امداد رسانی امداد خودرو پایتخت
خدمات امداد خودرو ملایر + شماره تماس- امداد رسانی در کمتر از 20 دقیقه!
امداد خودرو بهار+ شماره تماس با امداد خودرو-بیش از 10 نوع امداد رسانی
امداد خودرو نهاوند- نزدیکترین امداد خودرو در نهاوند با امداد رسانی کمتراز 20 دقیقه

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

9 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *