امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه

خدمات امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه نقشی بسیار مهم در اطمینان و رفاه رانندگان و مسافران دارد. امداد جاده با تجهیزات مناسب در مواقع بحرانی به‌عنوان یک پاسخ مؤثر به مشکلات عمل می‌کند. در صورت خرابی خودرو با شماره تماس ۱۶۹۳ بدون کد تماس حاصل کنید.

امدادخودرو پایتخت با بهترین نیروهای حرفه‌ای کمتر از ۲۰ دقیقه خود را به شما می‌رساند. درصورتی‌که به دنبال شماره نزدیک ترین امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه و همچنین خدمات امدادخودرو جاده همدان کرمانشاه هستید، پایتخت بهترین گزینه برای شما است.

وظایف امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه

شرکت امدادخودرو با پاسخگویی شبانه‌روزی بدون کد 1693 در سراسر استان به رانندگان کمک می‌کند تا در صورت بروز مشکل در خودرو با ارائه خدمات لازم، مشکل را برطرف کرده و به مسیر خود ادامه دهند.

پنچرگیری

با گرفتن شماره امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه می‌توانید در صورت بروز پنچر در لاستیک خودرویتان سریعا در محل حادثه حاضر شوند و لاستیک را تعمیر کنند یا در صورت لزوم، لاستیکی جایگزین را تعویض کرده تا خطری رانندگان را تهدید نکند.

جریان دادن باتری

وظایف امداد خودرو ایران خودرو

باتری یکی از مهم‌ترین اجزای خودرو است که برق موردنیاز آن را فراهم می‌کند. چنانچه با مشکل باتری خودرو مواجه شدید کافیست با نزدیک ترین امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه تماس بگیرید.

شرکت امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه به رانندگان کمک می‌کند تا در صورت خرابی باتری با جریان دادن باتری خودرو را سریع راه‌اندازی کنند. 

شماره تماس امداد خودرو همدان

کمک در مواقع بحرانی

بهترین امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه می‌تواند در مواقع بحرانی مانند تصادف یا آتش‌سوزی با فراهم‌کردن امداد و نجات به رانندگان کمک کنند تا سفری ایمن را تجربه کنند.

کمک به باز کردن درهای قفل شده

شرکت امداد خودرو ایران خودرو با تجربه درجاده همدان کرمانشاه می‌تواند در مواقعی که راننده به دلایلی قفل درهای خودرو را گم‌کرده با دسترسی به ابزار‌های مناسب به باز کردن درهای قفل شده آن کمک کنند.

رفع مشکلات فنی

امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه

امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه می‌تواند به رانندگان کمک کند تا در صورت بروز خرابی و مشکلات فنی در خودرو مشکلات را برطرف کنند.

هر زمان که احساس کردید برای ادامه رانندگی با خودرو با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با شماره تماس امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه تماس بگیرید و مشکل فوق را رفع کنید.

ارائه خدمات جانبی

مشاوره امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه به رانندگان کمک می‌کند تا با ارائه خدمات جانبی مانند تأمین سوخت، تعویض لنت ترمز، تعویض روغن و فیلتر و… بتوانند سفری مطمئن را تجربه کنند.

آیا امدادخودرو ایران خودرو ارزان خوب است؟

امدادخودرو ایران خودرو

شرایط امداد خودرو ایران خودرو ارزان در جاده همدان کرمانشاه به چه صورت است؟ برای این که بدانید خدمات امداد خودرو ایران خودرو همدان کرمانشاه قیمت مناسبی دارد، نباید تنها به هزینه‌ها توجه کنید.

شما می‌توانید با کمی تحقیق و جستجو در مورد کیفیت خدمات و هزینه امداد خودرو ایران خودرو در جاده همدان کرمانشاه اطلاعات زیادی را کسب کنید.

نشانه‌های غیرمعتبر بودن امدادخودروها

برای اینکه بتوانید معتبرترین امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه پایتخت را از امدادخودروهای غیرمعتبر تشخیص دهید، باید به نکات و نشانه‌هایی که برایتان ارائه داده‌ایم توجه زیادی داشته باشید.

عدم ارائه فاکتور با جزئیات

یکی از نشانه‌های امدادخودروهای نامعتبر این است که بدون درخواست شما و به‌صورت شخصی خودروی را حمل می‌کنند و بعد از اتمام حمل خودرو، فاکتور دقیق و شفافی به او نمی‌دهند. به‌طوری‌که صاحب خودرو، هیچ سند و مدرکی برای پیگیری و شکایت از آن‌ها ندارد.

عدم جبران خسارت

داد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه

اعتماد به خودروبر غیرمعتبر باعث می‌شود تا خودروی آسیب‌دیده شما به تعمیرگاه غیرمجاز و متفرقه منتقل شود و به علت عدم توانایی کافی در تعمیرکار، استفاده از قطعات بی‌کیفیت و… آسیبی به بقیه قسمت‌های خودرو وارد شود.

انتقال خودرو به تعمیرگاههای متفرقه

حتی چنانچه حمل خودرو با امدادخودروهای متفرقه، بدون دردسر انجام شود، انتقال آن به تعمیرگاه می‌تواند مشکل بزرگی باشد. تعمیرکارانی که دانش فنی لازم را ندارند با استفاده از قطعات یدکی غیراستاندارد، خسارات قابل‌توجهی را به خودروی معیوب شما وارد می‌کنند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو پایتخت؛ همراه شما در لحظات سخت جاده

امدادخودرو پایتخت با بهترین کادر مجرب و متخصص در شرایط اضطراری و فوریتی به‌صورت تخصصی آمادگی خود را برای انواع خدمات تخصصی و حرفه‌ای امداد خودرو همدان همچون حمل خودرو همدان، جرثقیل خودرو در همدان، یدک کش همدان و غیره اعلام کرده است.

تلفن شکایات و بازرسی 081-34222224
تعداد دستگاه‌های دومنظوره 9
خدمات کلیه خدمات امدادی از جمله صافکاری، جلوبندی، باطری‌سازی، مکانیکی، نقاشی، حمل خودرو و…

سخن پایانی

امداد خودرو ایران خودرو جاده همدان کرمانشاه در زمان اضطراری به یاری شما می‌شتابد. برای اکثر ما اتفاق افتاده که خودرو ما در مسیر جاده یا در سفر با نقص فنی مواجه شده که در همان لحظه نتوانیم اصلاح کنیم. در این شرایط با کمک امدادخودرو می‌توانیم خودروی خود را به نزدیک‌ترین محل تعمیر برسانیم.

سؤالات متداول

  1. خدمات جانبی خودرو شامل چیست؟

شامل تأمین سوخت، تعویض لنت ترمز، تعویض روغن، فیلتر و… است.

  1. اعتماد به خودروبر غیرمعتبر چه عواقبی برای رانندگان دارد؟

باعث می‌شود تا خودروی آسیب‌دیده به تعمیرگاه غیرمجاز منتقل شود و به علت عدم توانایی کافی در تعمیرکار، استفاده از قطعات بی‌کیفیت و… آسیبی به بقیه قسمت‌های خودرو وارد شود.

  1. آیا امدادخودروهای متفرقه گزینه مناسبی برای حمل خودروها هستند؟

خیر حتی وقتی حمل خودرو با امدادخودروهای متفرقه، بدون دردسر انجام شود، انتقال آن‌ها به تعمیرگاه می‌تواند مشکل بزرگی باشد.

 

سایر مقالات:

شماره امداد خودرو جاده همدان کرمانشاه- تماس اضطراری با 1693
شماره امداد خودرو سیار جاده همدان سنندج- تماس اضطراری با ۱۶۹۳
شماره خودرو بر جاده همدان کرمانشاه – تماس با 1693 بصورت شبان روزی
شماره امداد خودرو جاده همدان ساوه- تماس سریع با 1693
شماره خودرو بر جاده همدان ساوه-تماس اضطراری با 1693
شماره خودرو بر همدان- تماس با 1693 – امداد رسانی در کمترین زمان
شماره یدک کش جاده همدان ساوه- تماس با 1693 – امداد سریع در جاده همدان ساوه
امداد خودرو سایپا جاده همدان کرمانشاه- 1693امداد رسانی در کمترین زمان 
شماره امداد خودرو جاده همدان سنندج-تماس سریع با 1693
شماره تماس امداد خودرو اتوبان همدان- امداد رسانی در 20 دقیقه

شماره تماس امداد خودرو همدان

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *