امداد خودرو اسد آباد

امداد خودرو اسد آباد


شماره تماس امداد خودرو همدان

امداد خودرو اسد آباد؛ ناجی شما در مواقع اضطراری!

امداد خودرو اسد آباد چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ در صورت خرابی ماشین خود در استان همدان به امداد خودرو همدان نیاز پیدا خواهید کرد. اگر در شهر اسدآباد ماشینتان خراب شود، به امداد خودرو پایتخت که جزو امداد خودرو اسد آباد است، مراجعه کنید.

این امداد خودرو در مدت زمان کوتاه کمتر از 20 دقیقه به دادتان می‌رسد. شماره تماس امداد خودرو اسد آباد با پاسخگویی شبانه‌روزی 1693 بدون کد در سراسر استان است.

مزایای امداد خودرو اسد آباد

امداد خودرو اسد آباد می‌تواند در مواقعی که ماشین شما در اسدآباد یا استان همدان خراب می‌شود، لاستیک پنچر می‌شود، بنزین تمام می‌شود یا مشکلات دیگری در جاده به وجود می‌آید، به شما کمک ‌کند. امداد خودرو شهر اسد آباد می‌تواند مزایای زیر را برای شما به ارمغان آورد.

بکسل یا خارج کردن وسیله نقلیه

اگر نمی‌توانید با ماشین خود رانندگی کنید و خراب شده، امداد خودرو اسد آباد می‌تواند یک یدک کش همدان یا جرثقیل خودرو در همدان را برای شما فراهم کند تا ماشین را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه یا مکان انتخابی و مورد نظر شما انتقال بدهد.

همچنین هزینه بیرون آوردن ماشین شما را از یک گودال یا توده برف با استفاده از جرثقیل را پوشش می‌دهد؛ بنابراین در هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

جامپ استارتر باتری

 اگر باتری ماشین شما خراب شود، امداد باتری اسدآباد می‌تواند یک متخصص را برای کمک بفرستد تا ماشین شما را تعمیر کرده و خودرو دوباره کار کند. این کار می‌تواند شما را از خرید باتری جدید یا تماس با دوست برای کمک نجات دهد.

تعویض لاستیک پنچر

اگر لاستیک شما پنچر شده باشد، امداد خودرو اسد آباد یکی از نیروهای خود را به صحنه می‌فرستد تا با استفاده از لاستیک زاپاس، آن را برای شما تعویض کند. اگر لاستیک زاپاس ندارید، برخی از طرح‌ها هزینه تعمیر یا تعویض لاستیک پنچر را نیز پرداخت می‌کنند.

خدمات قفل و قفل ساز

اگر کلیدهای خود را گم کردید یا آنها را در داخل خودرو جا گذاشته‌اید، امداد خودرو می‌تواند به شما کمک کند تا قفل ماشین خود را باز کنید یا با یک قفل ساز تماس بگیرید تا یک کلید جدید برای شما بسازد. در برخی موارد هزینه خدمات قفل ساز را هم به شما بازپرداخت می‌کنند.

تحویل سوخت

اگر بنزین تمام شد، امداد خودرو می‌تواند سوخت را به محل شما برساند تا بتوانید به سفر خود ادامه دهید. برخی از طرح‌ها هزینه سوخت را نیز پرداخت می‌کنند.

کار مکانیکی

اگر ماشین شما به تعمیرات جزئی در محل نیاز دارد، مانند تعویض فیوز یا تسمه، امداد خودرو می‌تواند یک مکانیک را بفرستد تا آن را برای شما تعمیر کند.

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

مشکلات متداول وسایل نقلیه

خودرو شما مانند بدنتان به مراقبت و رسیدگی نیاز دارد. با گذر زمان خودروها دچار فرسایش شده و مشکلاتی در نحوه عملکرد آن ایجاد می‌شود. در صورت توجه نکردن به علائم هشدار دهنده که نشان دهنده خرابی ماشین هستند، به طور کامل خودروی از کار می‌افتد.

پس توجه به این علائم و رسیدگی به موقع به آنها امری ضروری است. امداد خودرو شبانه روزی اسدآباد در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند شما را نجات دهد. امداد خودرو سیار اسدآباد دارای مکانیک سیار اسدآباد است که با یدک کش جاده همدان اسدآباد می‌تواند در این زمان به شما کمک کند.

تعمیرگاه امداد خودرو اسد آباد دارای خدمات شبانه روزی بوده که به تمام خودروها اعم از ایرانی و خارجی سرویس‌هایی از قبیل جلوبندی، مکانیکی، صافکاری، نقاشی و باتری‌سازی را ارائه می‌دهند. در ادامه مشکلات متداول وسایل نقلیه را بیان می‌کنیم.

مشکلات متداول وسایل نقلیه
امداد خودرو اسد آباد

 

 

خرابی چراغ‌های هشدار

 یکی از رایج‌ترین مشکلات فنی در خودروها، ظاهر شدن چراغ‌های هشدار بر روی داشبورد است. این چراغ‌ها نشان دهنده ایراد جدی خودرو هستند و نباید آنها را نادیده گرفت. هنگامی که یک سنسور عیب را در خودرو تشخیص می‌دهد، چراغ‌های هشدار توسط واحد کنترل موتور روشن می‌شوند.

چراغ هشدار پس از وقوع بیش از ۱۰۰ خطا فعال می‌شود و باید توسط یک مکانیک مجرب امداد خودرو اسد آباد تشخیص داده شود. اگر با این مشکل مواجه شدید، بهتر است در اسرع وقت خودرو خود را به مکانیک حرفه‌ای نشان دهید.

 صدای زیاد موتور

 اگر صدای بلندی از محفظه موتور خودرو خود می‌شنوید، می‌تواند به دلیل عملکرد نامناسب موتور باشد. یکی از رایج‌ترین مشکلات فنی در خودروها زمانی است که موتور سوخت و هوا را در محفظه احتراق به خوبی مخلوط نمی‌کند.

پس از این اتفاق، صدای بلندی شبیه به انفجار از محفظه موتور خودروی شما شنیده می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین مشکلات فنی در ماشین و هشدارهای خرابی، شنیدن صدای غیرعادی است

شماره تماس امداد خودرو همدان

سایش لاستیک

لاستیک‌های روی خودروها به مرور زمان و پس از استفاده زیاد فرسوده می‌شوند. این فرسودگی لاستیک خودرو یکی از مهم‌ترین دلایل انحراف و تصادفات در جاده است. تنظیم باد لاستیک در فصول سرد و گرم به حفظ تعادل خودرو کمک می‌کند. رانندگان حرفه‌ای نیز لاستیک‌های جلو و عقب خود را جابه‌جا می‌کنند تا عمر لاستیک‌ها را افزایش دهند.

به طور متوسط، بهتر است هر خودرو پس از طی مسافت ۵۰۰۰ مایلی، لاستیک‌های جلو و عقب خود را جابه‌جا کند. لاستیک‌های فرسوده پس از برخورد با جسم سخت پنچر می‌شوند. یک مشکل رایج که برای بسیاری از رانندگان اتفاق می‌افتد؛ بنابراین وجود لاستیک زاپاس در صندوق عقب ضروری است.

البته برخی از افراد این نکته را فراموش می‌کنند، پس بهتر است قبل از سفر یک لاستیک زاپاس را در چک لیست خودروی خود قرار دهید.

لرزش فرمان

در برخی موارد لرزش خفیفی در هنگام راه اندازی در فرمان خودرو مشاهده می‌شود. این می‌تواند نشانه‌ای از مشکلات فنی ماشین شما باشد. – مشکلات ترمز: مشکلات ترمز یکی از خطرناک‌ترین مشکلات فنی است که ممکن است در خودروها رخ دهد.

اگر احساس می‌کنید که ترمزهای شما به درستی کار نمی‌کنند یا به سرعت آن‌طور که باید واکنش نشان نمی‌دهند، باید فوراً آنها را توسط یک مکانیک حرفه‌ای بررسی کنید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

خدمات امداد خودرو اسد آباد

امداد خودرو همدان اسدآباد با خدمات و پاسخگویی شبانه روزی دارای 9 عدد پایگاه ثابت بوده که در محورهای آزاد راه همدان ساوه، همدان سنندج، همدان رزن، همدان ملایر و محور همدان به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. این امداد خودرو برای حمل خودرو اسدآباد 9 عدد خودرو امدادی مانند یدک کش اسدآباد و جرثقیل ماشین بر در اسدآباد دارد که دو‌منظوره هستند.

خدمات این پایگاه‌های ثابتِ امداد خودرو اسد آباد شامل تعمیر در محل مورد نظر، همچنین مستقر در پایگاه‌های جاده‌ای ثابت هستند. علاوه بر این پایگاه‌ها شرکت امدادخودرو پایتخت، فروشگاه قطعات یدکی دارد که خودروهای ایران‌خودرو و سایپا و قطعات مصرفی خودروهای چینی و کره‌ای را در برمی‌گیرد.

خدمات امداد خودرو اسد آباد
امداد خودرو اسد آباد

 

 

جرثقیل ماشین بر در اسدآباد

جرثقیل ماشین بر اسدآباد نوعی جرثقیل است که بر روی خودرو یا کامیون سوار می‌شود. برای بلند کردن اجسام سنگین و انتقال آنها از مکانی به مکان دیگر استفاده می‌شود. انواع مختلفی از جرثقیل‌های خودرو در بازار موجود است که از جمله آن‌ها می‌توان به جرثقیل‌های تلسکوپی، جرثقیل‌های بندکشی و جرثقیل‌های بوم سفت اشاره کرد.

جرثقیل‌های تلسکوپی برای بلند کردن بارهای سنگین در فواصل طولانی استفاده می‌شود، در حالی که جرثقیل‌های بندکشی برای بلند کردن بارها در فضاهای تنگ استفاده می‌شوند. جرثقیل‌های بوم سفت امداد خودرو اسد آباد برای بلند کردن بارهای سنگین به صورت عمودی استفاده می‌شوند.

یدک کش اسدآباد

یدک کشی خودرو فرایند کشیدن یا حمل خودرو با وسیله نقلیه دیگری مانند کامیون، تریلر یا یدک کش است. یدک کشی خودرو می‌تواند برای اهداف مختلفی مانند جابه‌جایی، بازیابی یا حمل خودرویی که خراب، آسیب دیده یا گیر کرده است مفید باشد.

روش‌ها و تجهیزات مختلفی برای یدک کشی خودرو بسته به نوع خودرو، مسافت و شرایط جاده وجود دارند که توسط امداد خودرو اسد آباد ارائه می‌شوند.

 با تماس با شماره یدک کش اسدآباد و همچنین تلفن خودرو بر اسدآباد از این سرویس بهره ببرید. برخی از رایج‌ترین روش‌های یدک کشی خودرو و حمل خودرو همدان شامل موارد زیر می‌شوند.

استفاده از تسمه بکسل

 این یک روش ساده و ارزان برای بیرون کشیدن خودرو از گل، برف یا شن است، اما برای رانندگی در جاده چندان ایمن و قانونی نیست. تسمه‌های بکسل طناب‌ها یا کابل‌های بلندی هستند که به نقاط بازیابی در قاب هر دو وسیله نقلیه متصل می‌شوند.

خودروی یدک‌کش شده باید دارای ترمز و فرمان عملکردی باشد و راننده باید خودروی یدک‌کش را از نزدیک و با دقت دنبال کند. استفاده از بند بکسل توسط امداد خودرو اسد آباد می‌تواند به سپر یا سیستم تعلیق خودرو آسیب برساند و همچنین در صورت شکستن یا پارگی بند باعث بروز حوادث می‌شود.

یدک کشی با دالی

 وسیله‌ای است که چرخ‌های جلوی خودرو را بلند کرده و به گیره تریلر روی خودروی یدک کش متصل می‌کند. یدک کشی با دالی برای اتومبیل‌های محرک جلو مناسب است، اما برای اتومبیل‌های تمام چرخ محرک یا چهار چرخ محرک مناسب نیست؛ زیرا می‌تواند به گیربکس یا دیفرانسیل آسیب برساند.

 بکسل کردن با دالی مستلزم محکم کردن ماشین با زنجیر و تسمه، اتصال چراغ‌ها و ترمزها و رانندگی با سرعت متوسط است.

بارگیری ماشین روی تریلر

این روش که توسط امداد خودرو اسد آباد نیز انجام می‌شود، ایمن‌ترین و جامع‌ترین راه برای یدک کشی ماشین است؛ زیرا کل ماشین را بلند می‌کند و آن را روی یک تریلر تخت محکم می‌کند. بارگیری یک ماشین روی یک تریلر می‌تواند هر نوع ماشینی را بدون توجه به سیستم درایو یا شرایط حمل کند.

 با این حال، بارگیری خودرو روی تریلر می‌تواند گران‌تر و دشوارتر از روش‌های دیگر باشد، زیرا به تجهیزات و فضای بیشتری نیاز دارد. همچنین باید محدودیت وزن و اندازه تریلر و وسیله نقلیه یدک کش و همچنین قوانین و مقررات محلی برای یدک کشی را بررسی کنید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

امداد خودرو پایتخت؛ همه جا در کنار شما!

امداد خودرو پایتخت، شعبه امداد خودرو اسد آباد، در سراسر استان همدان پاسخگو امداد خواهان بوده و لازم نیست نگران خرابی ماشین خود در مناسبت‌ها، تعطیلات و فصول مختلف سال باشید. امداد خودرو همدان اسدآباد دارای مدیر عامل و نیروهای شرکت فعال بوده که در تمام طرح‌های اربعین حسینی، عید نوروز، فصل زمستان به شما خدمات مفید ارائه می‌دهند.

در صورت نیاز به خدمات امدادخودرو پایتخت، آدرس تعمیرگاه مرکزی شرکت امدادخودرو در مرکز استان میدان عاشورا ابتدای بلوار رفسنجانی جنب باسکول مهدیه مجتمع تعمیرگاهی پایتخت و همچنین آدرس دفتر شرکت امداد خودرو پایتخت همدان میدان فردوسی کوچه روشن پلاک ۳۱ است.

 شماره تلفن امداد خودرو اسد آباد 1693 بدون کد و تلفن بازرسی و شکایات ۰۸۱-۳۴۲۲۲۲۲۴ بوده و بهترین انتخاب است. ویژگی دیگر این امداد خودرو تعداد بالا خودروهای امدادی در سراسر استان است. در ادامه به معرفی تعداد خودروهای این امداد خودرو می‌پردازیم.

نام خودرو امدادی تعداد خودرو امدادی
نیسان یدک کش 35
خودروبر کفی 12
جرثقیل دکل دار نیمه سنگین 5
جرثقیل سنگین 4
امداد خودرو پایتخت؛ همه جا در کنار شما!
امداد خودرو اسد آباد

 

 

سخن پایانی

امداد خودرو اسد آباد که شعبه امداد خودرو پایتخت آن خدمات گسترده‌ای را علاوه بر اسدآباد به کل شهرهای دیگر همدان ارائه می‌دهد. با مراجعه به این امداد خودرو در هنگام خراب شدن ماشینتان و گیر کردن در این استان، کمک ارزنده‌ای را برای شما فراهم می‌کند و پشیمان نخواهید شد.

سؤالات متداول

  1. آیا خدمات امداد خودرو اسد آباد به‌صورت شبانه روزی است؟

بله خدمات این امدادخودرو به‌صورت 24 ساعته است.

  1. آیا هزینه امداد خودرو را راننده باید پرداخت کند؟

ممکن است که راننده مبلغی را بپردازد؛ اما بیشتر هزینه‌ها برعهده امداد خودرو است.

  1. در چه زمان‌هایی باید از امداد خودرو استفاده کنیم؟

در مواقع خرابی ماشین، هنگام حادثه و مواقع اضطراری باید با امداد خودرو تماس بگیرید.

سایر مقالات:

امداد خودرو بهار+ شماره تماس با امداد خودرو-بیش از 10 نوع امداد رسانی
امداد خودرو نهاوند- نزدیکترین امداد خودرو در نهاوند با امداد رسانی کمتراز 20 دقیقه
شماره تماس امداد خودرو تویسرکان -خدمات امداد رسانی در 24 ساعته از شبانه روز
امداد خودرو آزاد راه همدان – ارائه خدمات 24 ساعته در سریع‌ترین زمان!
امداد خودرو رزن-شماره تماس سریع امداد خودرو رزن-امداد رسانی15دقیقه ای
امداد خودرو صالح آباد-امداد رسانی در 20 دقیقه
امداد خودرو علیصدر- شماره تماس اظطراری-کمک رسانی در15 دقیقه
امداد خودرو فامنین-شماره تماس نزدیکترین امداد خودرو به شما-خدمات 24 ساعته
امداد خودرو گنجنامه همدان- بیش از 50 امداد رسان در 24 ساعت شبانه روز
شماره تماس امداد خودرو جاده ساوه- 8 خدمت شبانه روزی

 

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *