امداد باطری همدان

امداد باطری همدان


شماره تماس امداد خودرو همدان

تعویض اصولی و به ‌موقع باطری خودرو با امداد باطری همدان

اگر متوجه شده‌اید که خودرو شما روشن نمی‌شود، احتمالاً زمان آن رسیده است که از امداد باطری همدان کمک گرفته و با استفاده از یک باتری نو و باکیفیت جان تاز‌ه‌ای به خودرو خود بدهید. با وجود خدمات امداد باتری سیار همدان دیگر نیازی نیست نگران ماندن در جاده به دلیل خوابیدن باتری یا از کار افتادن آن باشید.

اگر می‌خواهید از سریع‌ترین خدمات امداد خودرو همدان به‌ویژه امداد باتری بهره‌مند شوید، تنها کافی است با مرکز امداد خودرو پایتخت با شماره ۱۶۹۳ بدون کد تماس بگیرید تا تیم امداد در کمتر از ۲۰ دقیقه به محل رسیده و به لطف داشتن باکیفیت‌ترین انواع باتری، اتومبیل شما را مجدداً به راه بیندازند.

اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی باتری خودرو

اگر تابه‌حال تجربه خراب شدن یا خوابیدن باتری خودرو در جاده را نداشته‌اید، احتمالاً نمی‌دانید که بروز ایراد در سیستم باتری خودرو‌ها با چه علائمی‌ همراه است و لازم است در این شرایط چه اقداماتی انجام دهید؛ از این رو در ادامه مطلب به مواردی که نشان می‌دهند به امداد باطری همدان نیاز دارید خواهیم پرداخت.

شماره تماس امداد خودرو همدان

روشن نشدن خودرو در هوای سرد

به طور کلی سخت روشن شدن خودرو‌ها در هوای سرد موضوع طبیعی است؛ اما اگر هر روز بیش از حد برای روشن کردن خودرو خود تلاش می‌کنید، باید علت خرابی را جویا شوید. در واقع اگر بیش از یکبار در هفته با مشکل استارت نخوردن خودرو در هوای سرد روبرو هستید، باید باتری را تعویض کنید.

حال اگر این مشکل در سفر‌های زمستانه و در دل جاده برایتان اتفاق افتاد، کافی است خونسردی خود را حفظ کرده و از طریق تماس با مراکز امداد باطری همدان درخواست کمک کنید. با توجه به اهمیت این موضوع تیم امداد خودرو پایتخت برای ارائه خدمات امداد باطری همدان خود را در کمترین زمان به شما می‌رساند.

روشن نشدن خودرو در هوای سرد
امداد باطری همدان

 

 

مشکل استارت زدن خودرو

یکی از اصلی‌ترین نشانه‌های خرابی یا فرسوده شدن باتری این است که شما در راه اندازی و روشن کردن خودرو با مشکل مواجه هستید. اگر متوجه شدید خودرو اصلاً استارت نمی‌خورد یا استارت بسیار ضعیف و آهسته انجام می‌شود، باید بدانید باتری شما در حال تحلیل رفتن بوده یا کاملاً از کار افتاده است.

همچنین اگر زمانی که می‌خواهید موتور را روشن کنید، صدای کلیک می‌شنوید یا ماشین بعد از مدتی خوابیدن دیگر استارت نمی‌زند یا با استارت سنگین روشن می‌شود، احتمالاً باتری از قبلاً تمام شده است. این مشکلات نه‌تنها در فصول سرد سال، بلکه در زمان‌های دیگر نیز نشان‌دهنده نیاز به تعویض باتری هستند.

در این شرایط تنها کافی است با باطری ساز سیار در همدان و امداد باطری همدان تماس حاصل کنید تا تیم امداد با بهترین امکانات در اسرع وقت باتری خودروتان را تعویض کنند.

استشمام بوی بد از خودرو

اگر متوجه بوی عجیب‌وغریبی شبیه به بوی تخم مرغ فاسد از خودرو خود شدید، امکان دارد باتری در حال نشت گاز باشد؛ زیرا باتری‌ها حاوی اسیدسولفوریک هستند که اگر به بیرون نشت پیدا کند، می‌تواند بسیار خطرناک بوده و به سایر قسمت‌ها آسیب برساند؛ بنابراین باید به کمک امداد باطری همدان باتری اتومبیل را سریعاً تعویض کنید.

تغییر رنگ دادن باتری

اگر باتری خودرو شما از نوع باتری‌های اتمی‌ است، شما می‌توانید به کمک رنگ چشمی‌ روی باتری به‌راحتی تشخیص دهید که باتری در چه وضعیتی قرار دارد. اگر چشمی‌ به رنگ سیاه باشد، به این معنی است که شارژ باتری به اتمام رسیده است و باید مجدداً شارژ شود.

از سوی دیگر اگر رنگ چشمی‌ سفید باشد، نشان‌دهنده خرابی باتری خودرو است و لازم است از متخصصان امداد باطری همدان کمک بگیرید.

تغییر شکل ظاهری باتری

از دیگر نشانه‌های رایج خرابی باتری می‌توان به تغییرات ظاهری همچون برآمدگی یا فرورفتگی در سطح باتری اشاره کرد. این نشانه‌ها به طور قطعی خبر از کار افتادن باتری خودرو می‌دهند و نیازی نیست برای تعویض باتری تردید کنید.

معمولاً این تغییرات ظاهری به دلیل گرم شدن بیش از حد باتری، ضربه یا شکستگی ایجاد می‌شوند. اگر متوجه این تغییرات شدید؛ اصلاً جای نگرانی نیست تنها کافی است از خدمات امداد باطری همدان بهره‌مند شده و بعد از تعویض باتری فرسوده با یک باتری باکیفیت و نو به راه خود ادامه دهید.

شایان ذکر است امداد خودرو پایتخت با برخورداری از بیش از ۱۰ سال سابقه با پلیس راه و راهداری استان همدان همکاری داشته و به تأمین امنیت و آسایش برای رانندگان عزیز می‌پردازد. همچنین پرسنل و مدیرعامل شرکت در تمامی‌ طرح‌های اربعین، تابستانی و نوروزی در تمامی‌ محور‌های مواصلاتی استان آماده خدمت‌رسانی هستند.

تغییر شکل ظاهری باتری
امداد باطری همدان

 

 

خدمات امداد باطری همدان شامل چه مواردی است؟

شاید برایتان سؤال پیش آمده باشد که مراکز امداد باطری همدان دقیقاً چه خدماتی را برای رفع مشکلات باتری و سیستم برق خودرو ارائه می‌دهند؟ در این باره باید بگوییم بعد از تماس شما با مرکز تعمیر باتری همدان متخصصان با تجهیزات کافی در کمترین زمان در محل حاضر میشوند.

در قدم بعدی سیستم خودرو را بررسی می‌کند تا ببینند اصلاً ایراد از باتری است یا خیر؟ این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که در برخی موارد مشکل از باتری خودرو نیست و بعد از تعویض باتری نیز شاهد این هستیم که بعد از مدت کوتاهی خودرو مجدداً دچار همان مشکلات قبلی می‌شود و استارت نمی‌خورد.

این موضوع نشان می‌دهد تعویض باتری بی‌فایده بوده و باید بخش‌های دیگری از سیستم خودرو بررسی شده و تعمیر شوند. شما با وجود امداد خودرو پایتخت اصلاً نیازی نیس نگران این موضوع باشید و می‌توانید با خیال راحت خودرو خود را به متخصصان این مجموعه بسپارید.

 برای این کار سیستم برق خودرو همچون دینام، باتری و سیم‌کشی باتری بررسی می‌شوند و اگر ایراد از باتری بود بعد از مشورت با شما باتری را با رعایت استاندارد‌ها و نکات ایمنی نصب می‌کنند. نصب باتری موضوع مهمی است و باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شود.

البته متخصصان امداد باطری همدان پیش از تعویض درمورد انتخاب بهترین باتری برای خودروتان شما را راهنمایی کرده و تنوع بالایی از انواع باتری خودرو با قیمت‌های مختلف را در اختیارتان قرار می‌دهند. در این زمینه لازم است بدانید کلیه باتری‌های تیم امداد خودرو پایتخت از فاکتور فروش و کارت ضمانت برخوردار هستند.

درنهایت بعد از نصب باتری، متخصص برق خودرو سیستم برق اتومبیل را بررسی کرده تا از عملکرد صحیح باتری و عدم بروز مشکل اطمینان حاصل کند. همچنین اگر به خدمات باتری به باتری کردن خودرو نیز نیاز داشتید تیم امداد خودرو به کمک بهترین انواع باتری و به شکل اصولی این کار را انجام می‌دهند.

از دیگر خدمات امداد باطری همدان در زمینه تعمیر و بررسی سیستم برق خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیر تخصصی استارت
  • استعلام گارانتی و اطلاع از زمان باقی‌مانده آن
  • تعمیرات دینام خودرو
  • تعمیر برف‌پاک‌کن
  • نصب و تعمیر چراغ‌های خودرو
  • سرویس بخاری
  • شارژ و سرویس کولر

یک نکته مهم در مورد امداد خودرو پایتخت این است که این مرکز تخصصی از فروشگاه عرضه کننده باکیفیت‌ترین قطعات یدکی خودرو‌های ایران خودرو، سایپا و انواع خودرو‌های کر‌ه‌ای و چینی برخوردار است؛ از این رو شما می‌توانید در زمان نقص فنی خودرو تمام آنچه نیاز دارید را با ضمانت رسمی‌ از این فروشگاه تهیه کنید.

شماره تماس امداد خودرو همدان

باتری به باتری خودرو؛ یک راه سریع و کم‌هزینه

باتری به باتری از دیگر خدمات مراکز باطری سازی در همدان است که در مواردی که باتری خودرو شما خوابیده است و قصد تعویض یا استفاده از پاوربانک را ندارید، بهترین انتخاب است. باتری به باتری از آن دسته خدمات امداد باطری همدان است که تقریباً برای یکبار هم که شده هر راننده‌ای آن را تجربه می‌کند.

زمانی که خودرو شما روشن نمی‌شود و تمامی‌ قطعات برقی آن از کار افتاده‌اند، تنها کافی است با امداد خودرو همدان تماس حاصل کرده و به کمک متخصص امدادخودرو در کمترین زمان خودرو را مجدداً روشن کنید. برای این کار به یک باتری سالم و کابل باتری نیاز است.

از آنجایی که در این روش با بار‌های مثبت و منفی و اتصالات سروکار دارید، باید حتماً ان را به کارشناسان امداد باطری همدان بسپارید تا هیچ آسیبی به باتری‌ها وارد نشده و در نهایت صحت و سلامت کامل باتری که خالی یا خراب شده است شارژ شود.

باتری به باتری خودرو؛ یک راه سریع و کم‌هزینه
امداد باطری همدان

 

 

با امداد خودرو پایتخت با خیال راحت استارت بزنید!

اگر می‌خواهید از سریع‌ترین و بهترین خدمات امداد باطری همدان به صورت شبانه‌روزی بهره‌مند شوید، مرکز تخصصی امداد خودرو پایتخت با برخورداری از ۹ دستگاه خودرو امدادی دومنظوره آماده است تا کلیه خدمات تعمیر در محل و امداد باتری را با استقرار در پایگاه‌های ثابت جاده‌ای به شما همشهریان عزیز همدانی ارائه دهد.

امداد خودرو پایتخت با بهره‌گیری از به‌روزترین امکانات و کادر متخصص می‌تواند حتی در ایام تعطیل و تنها با یک تماس خود را در کمتر از ۲۰ دقیقه به محل رسانده و کلیه خدمات مکانیکی، صافکاری، باتری‌سازی، جلوبندی، نقاشی، یدک کش همدان و جرثقیل خودرو در همدان را در اختیار شما قرار دهد.

تیم ما برای ارائه بهترین خدمات حمل خودرو همدان از ۳۵ دستگاه نیسان یدک کش، ۴ دستگاه جرثقیل سنگین، ۵ دستگاه جرثقیل دکل دار نیمه‌سنگین و ۱۲ دستگاه خودروبر کفی برخوردار بوده و در ۹ پایگاه ثابت در محور‌های همدان – ساوه، همدان – ملایر، همدان – سنندج، همدان – رزن و همدان – کرمانشاه آماده خدمت‌رسانی است.

آدرس دفتر شرکت همدان، میدان فردوسی، واقع در کوچه روشن، پلاک ۳۱
آدرس تعمیرگاه مرکزی همدان، واقع در میدان عاشورا، ابتدای بلوار رفسنجانی، کنار باسکول مهدیه، مجتمع تعمیرگاهی پایتخت
پاسخگویی شبانه‌روزی بدون کد در سراسر استان همدان ۱۶۹۳
تلفن بازرسی و شکایات مشتریان ۰۸۱۳۴۲۲۲۲۲۴

سخن پایانی

باتری یکی از اصلی‌ترین اجرای خودرو‌ها است که نیروی لازم برای به حرکت درآمدن خودرو را تأمین می‌کند. باتری خودرو از عمر مشخصی برخوردار است و در برخی موارد نیز به دلیل دمای نامناسب هوا یا شرایط رانندگی زودتر از موعد دچار خرابی و از کارافتادگی می‌شود.

از کار افتادن باتری خودرو باعث متوقف شدن اتومبیل شده و شما در این شرایط قادر نخواهید بود به مسیر خود ادامه دهید. بهترین راه‌حل برای این مشکل تماس با مرکز امداد خودرو همدان و استفاده از خدمات امداد باطری همدان است که ما در این مطلب به طور کامل به آن پرداختیم.

سؤالات متداول

۱. عمر باتری خودرو چقدر است؟

معمولاً عمر مفید انواع باتری خودرو حدود ۲ سال یا ۴۰۰۰۰ کیلومتر است.

۲. آیا باتری به باتری کردن برای خودرو ضرر دارد؟

اگر این کار توسط فرد متخصص و با رعایت اصول ایمنی انجام شود، خطری متوجه خودرو نخواهد بود.

۳. باتری اسیدی برای خودرو بهتر است یا اتمی‌؟

باتری‌های اتمی‌ گزینه بهتری به نسبت باتری‌های اسیدی هستند و عمر طولانی‌تری دارند.

 

سایر مقالات:

امداد خودرو فامنین-شماره تماس نزدیکترین امداد خودرو به شما-خدمات 24 ساعته
امداد خودرو گنجنامه همدان- بیش از 50 امداد رسان در 24 ساعت شبانه روز
شماره تماس امداد خودرو جاده ساوه- 8 خدمت شبانه روزی
تماس با مکانیک سیار همدان- حضور در محل در کمتراز 20 دقیقه
شماره جرثقیل خودرو در همدان- جابجایی ماشین در کمترین زمان-24ساعته
شماره تماس امداد خودرو جاده همدان سنندج + تعرفه خدمات
تعمیرگاه شبانه روزی همدان-انجام کلیه خدمات امداد رسانی و تعمیرگاهی در 24 ساعت شبانه روز
شماره جرثقیل خودرو در جاده همدان کرمانشاه-مشاوره رایگان 
شماره یدک کش جاده همدان کرمانشاه-کمتراز 20دقیقه پیش شما هستیم!
امداد خودرو ایران خودرو همدان-امداد پرسنل باتجربه در کمتراز15 دقیقه

 

شماره تماس امداد خودرو همدان

 

تعرفه خدمات امداد خودرو پایتخت:

شرح اجرت خدمات موقعیت جغرافیایی نیسان زنجیری نیسان چرخگیر هزینه حمل بیش از ۱۰ کیلومتر
ا اجرت بکسل خودرو های تیپ ۸ تا ۱۰ کیلومتر جاده ٢,٧٠٠,٠٠٠ ۳,۴۵۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

80،000ریالبه هزینه پایه اضافه می شود

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ

95،000ریال  به هزینه پایه اضافه می شود

شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ٣,٧٠٠,٠٠٠
2 اجرت بکسل خودرو های تیپB در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۳,۴۵۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
3 اجرت بکسل خودرو های تیپB  در جاده تا ۱۰ کیلومتر جاده ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۷۶۰,۰۰۰
شهر ۲,۳۴۰,۰۰۰ ۲,۳۴۰,۰۰۰
اجرت بکسل کلیه خودروها با خودرو سوار تا ۱۰ کیلومتر

شهر و جاده

۵,۲۴۰,۰۰۰ در جاده به ازای هر کیلومتر مازاد، مبلغ ۹۵,۰۰۰ ریال هزینه پایه اضافه می شود.

در شهر به ازای هر کیلومتر مازاد مبلغ ۱۱۰,۰۰۰ ریال به هزینه پایه اضافه می شود

 

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *